• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Ibanez z dumą wspiera Thanks Jimi Festival 2016

Data dodania: 2016-04-21 / http://guitarnet.pl/

Trzeci rok z rzędu marka Ibanez będzie obecna podczas bicia Gitarowego Rekordu Guinessa na Thanks Jimi Festival – impreza odbędzie się 1 maja na wrocławskim rynku. 
Thanks Jimi Festival to odbywająca się od 2003 roku impreza upamiętniająca legendarnego gitarzystę Jimiego Hendrixa. 
 
Festiwal jest organizowany we Wrocławiu przez endorsera marki Ibanez, Leszka Cichońskiego. Co roku podejmowana jest także próba bicia rekordu Guinessa we wspólnej grze 
na gitarach. W niedzielę 1 maja tysiące miłośników gitary znów przyjedzie do Wrocławia, aby wspólnie stworzyć Największą Gitarową Orkiestrę Świata w Europejskiej Stolicy Kultury 2016. 
 
Aby ustanowić nowy rekord Guinnessa musi razem zagrać przynajmniej 7345 gitarzystów. Swoje uczestnictwo w tym gitarowym święcie potwierdzili m.in. Al Di Meola, Status Quo, 
Within Temptation, Guano Apes, DragonForce oraz Dżem.
 
Marka Ibanez po raz trzeci z radością wspiera tę inicjatywę. Nasze stanowisko będziecie mogli znaleźć na Rynku głównym podczas trwania Thanks Jimi Festival 2016. Zorganizujemy na miejscu loterię, w której do wygrania będzie świetna gitara - Ibanez SA360QM-TRB! Serdecznie zapraszamy – do zobaczenia na miejscu!
 
Thanks Jimi Festival 2016
1 maja 2016
Rynek główny we Wrocławiu
 
Więcej informacji znajdziecie na:
www.heyjoe.pl
www.ibanezguitars.pl
www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]

Bilety na przesłuchania konkursowe Guitar Masters 2016
Bilety na przesłuchania w ramach konkursu gitarowego Guitar Masters 2016 są już w sprzedaży. Wszystkie przesłuchania będą miały miejsce w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Występy uczestników w kategorii Gitara klasyczna odbędą się między 23 a 27 października a w kategorii F (..)
[czytaj więcej]

Fender Ramparte (recenzja)
http://muzyczny.pl/149463_fender-ramparte-lampowy-wzmacniacz-gitarowy-9-watt-1x128243.htmlZastanawiając się nad kupnem wzmacniacza do domu mamy do wyboru comba tranzystorowe, cyfrowe i lampowe. O ile w przypadku modeli cyfrowych i tranzystorowych możemy się spodziewać wielu efektów kt&oa (..)
[czytaj więcej]