Menu

Analogowe brzmienie z interfejsów Apollo Solo

31 sierpnia 2020 - News

Małe jest piękne i pięknie brzmi!
Muzycy, twórcy piosenek czy producenci muzyczni będą oczarowani nowymi interfejsami audio Apollo Solo i Apollo Solo USB z Universal Audio.

Przekształć swoje nagrania w płyty
Doskonała konwersja dźwięku, dwa preampy mikrofonowe Unison, wewnętrzny procesor UAD-2 SOLO Core, najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy i zestaw wbudowanych efektów – to wszystko gwarantuje, że utwory nagrasz w jakości studyjnej.
Apollo Solo oferuje ponadto pełną integrację z systemem nagraniowym LUNA!

Technologia Unison™
Zastosowana technologia Unison daje brzmienie, odczucia i wrażenia najbardziej poszukiwanych na świecie lampowych i transformatorowych przedwzmacniaczy mikrofonowych oraz wzmacniaczy gitarowych. Sekret tkwi w integracji sprzętowo-programowej, która dostosowuje impedancję preampów instrumentalnych i mikrofonowych interfejsów do emulowanego sprzętu.

Przetwarzanie wtyczkami UAD w czasie rzeczywistym
Interfejsy pozwalają na monitorowanie i nagrywanie poprzez bibliotekę wtyczek UAD Powered Plug-Ins z prawie zerową latencją, niezależnie od ustawienia bufora oprogramowania audio. To jakby mieć wirtualne studio analogowe, które mieści się w torbie na laptopa!

W bibliotece wtyczek UAD znajdziesz mnóstwo niesamowitych efektów: od klasycznych filtrów Mooga, przez taśmę Ampex, aż po pogłosy Lexicon. To dokładnie te same wtyczki UAD, których używają Billie Eilish, Kendrick Lamar, Dr. Dre cz Foo Fighters i wielu innych.