Menu

Ibanez wita gitarzystę akustycznego Pawła “Drak” Grzegorczyka

5 września 2018 - News

Ibanez z duma wita utalentowanego gitarzystę, wokalistę i frontmana polskiego zepołu metalowego Hunter Pawła “Drak” Grzegorczyka na swojej oficjalnej liście artystów.

Hunter został założony w Szczytnie w 1985 roku. W 1995 roku, po dziesięciu latach ciągłego doskonalenia i dostrajania, zespół wydał swój pierwszy album “Requiem”, który przyciągnął uwagę polskiej sceny metalowej. Do dzisiaj Hunter wydał już siedem albumów studyjnych i występował na wielu scenach w Polsce i w sąsiednich krajach. Jako frontman, producent i wokalista grupy, Paweł był częścią wszystkich tych albumów i koncertów, w tym także Festiwalu Przystanek Woodstock, gdzie wielokrotnie wystepowali przed ponad 200-tysięczną publicznością. W 2004 roku Hunter otrzymał nagrodę za najlepszy występ podczas tego właśnie wydarzenia, które jest uznawane za jedno z największych rockowych festiwali w Polsce.

Obecnie Hunter przygotowuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego z okazji 33-lecia istnienia zespołu. Na koncerty Paweł zabiera ze sobą sygnowany przez Paula Stanleya model gitary Ibanez PS10, a do spokojniejszych występów wybiera gitarę akustyczną Ibanez AE900-NT i sygnaturę Steve Vai’a EP10-BP.

Więcej informacji:

Strona:
http://www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska/
http://www.ibanez.com/

Facebook:
http://www.huntersoulmetal.pl/
http://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu/
http://www.facebook.com/DRAK.Oficjalna.Strona/

Instagram:
#paweldrakgrzegorczyk (DRAK official)
#hunterbandpoland (HUNTER)