• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Księgarnia tylko dla gitarzystów!
Sklepmuzyczny24.com to ksiegarnia internetowa tylko dla gitarzystów. Znajdziesz tam wyselekcjonowane materiały i wydawnictwa największych polskich gitarzystów takich jak Leszek Cichoński, Krzysztof Błaś, Artur Lesicki i wielu innych. Zapraszamy do przeglądania oferty wydawnictw muzycznych. P (..)
[czytaj więcej]

Guitarnet.pl z licencją ZAIKS
Serwis Guitarnet.pl uzyskał licencję na publikację tekstów piosenek w Internecie od Stowarzyszenia ZAIKS. Wszystkie opracowania zawierające teksty piosenek zostały odblokowane i od dnia dzisiejszego Guitarnet.pl jest największym serwisem w polskim Internecie pod względem ilości udostępnian (..)
[czytaj więcej]

Nie będzie koncertu Depeche Mode
Agencja Live Nation poinformowała, iż nie udało się wyznaczyć nowego terminu koncertu Depeche Mode w Polsce. Pierwotnie zespół miał zagrać 23 maja 2009 r. w Warszawie na Stadionie Gwardii, jednak koncert został odwołany z powodu problemów zdrowotnych Dave'a Gahana. Po udanej (..)
[czytaj więcej]

GODIN 5th Avenue – klasyczna dusza
Zaprezentowana po raz pierwszy na targach NAMM 2008, gitara Godin 5th Avenue budzi ciągły zachwyt muzyków, słuchaczy i... dziennikarzy muzycznych. Podczas niedawnych targów MusikMesse, gitara otrzymała nominację do nagrody M.I.P.A. 2009. W tak prestiżowym konkursie, już sama nom (..)
[czytaj więcej]

Nowa płyta Turbo już we wrześniu
Długoletni współautor i przyjaciel redakcji TopGuitar, Wojtek Hoffmann, zagościł własnie w studio, by zarejestrować swoje partie gitar. Praca nad nowym albumem Turbo idzie pełna parą! Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak zakończył nagrywanie perkusji, teraz w studio przebywa Wojciech Hoffma (..)
[czytaj więcej]

Gitara w kieszeni od Apple'a
Co jakiś czas ukazują się nowe aplikacje i oprogramowania dla iPhone'ów, w tym również zaprojektowane dla gitarowych maniaków. Widzieliśmy już tunery, metronomy a nawet okrojone wersje stainbergowskiego Cubase'a, dedykowane tym smartfonom. Wymyślenie wirtualnej gitary i basu było więc ty (..)
[czytaj więcej]

Marshall Days w sieci Rock'N'Roll!
autor: TopGuitar Rock’n’Roll, podobnie jak Marshall jest marką znaną w całej muzycznej Polsce. Już 5 i 6 czerwca produkty tej legendarnej firmy będzie można obejrzeć, przetestować, czy wreszcie kupić, właśnie w salonach sieci Rock’n’Roll. Marshall Days, bowiem tak (..)
[czytaj więcej]

Nagie ścieżki Steve Vaia
Ważna informacja dla wszystkich shredderów, którzy do tej pory nie mieli okazji trenować solówek i riffów na prawdziwych trackach samego Mistrza. Steve Vai zrealizował właśnie swój pomysł na to, jak ulżyć adeptom gitarowego fachu w zgłebianiu jego warsztat (..)
[czytaj więcej]

Nowy album Pearl Jam
Po trzech latach grupa uraczy fanów nowym materiałem. Ostatnia płyta, wydana w 2006 roku nosiła tytuł... "Pearl Jam". Nie są jeszcze wprawdzie znane tytułu i daty wydania planowanego na jesień dziewiątego albumu Pearl Jam, ale kilka piosenek, które się na nim znajdą, wkr&oacu (..)
[czytaj więcej]

Eddie Van Halen cały czas na topie!
autor: TopGuitar Chociaż od ponad roku Eddie siedzi w domu i komponuje/szlifuje/nagrywa nowy materiał, to wciąż jest o nim głośno. Kto miał jakieś wątpliwości, czy Eddie Van Halen jest w formie po wygraniu bitwy z rakiem, został z nich wyprowadzony ostatnią trasą koncertową zespołu V (..)
[czytaj więcej]

Rusza VI Gdynia Blues Festival
W dniach 21-25 maja odbędzie się kilkadziesiąt koncertów i jamów, z bluesem w roli głównej Festiwalowe koncerty odbywać się będą przede wszystkim na Bulwarze Nadmorskim, jedynie występy rozpoczynające i kończące festiwal będą miały miejsce odpowiednio w klubie Blu (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - maj/czerwiec 2009
Główny bohater majowo-czerwcowego numeru to postać niezwykła - Buckethead - gitarzysta, jak mało który wyróżniający się na światowej scenie, zarówno pod względem swojej wszechstronności, jak i zaskakującego image'u. Kubełek KFC na głowie, biała maska na twar (..)
[czytaj więcej]

Opisz koncert i wygraj gitarę T.Burton
Zapraszam na pierwsza edycje konkursu organizowanego razem ze sciszto.pl Główna nagroda gitara akustyczna T.Burton o wartości ponad 500zł z autografem Marcina Żabiełowicza (Hey), nagrody dodatkowe do bilety na koncert i płyty CD! Jeśli jesteś naszym użytkownikiem i potwierdziłeś sw (..)
[czytaj więcej]