• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

XII Ogólnopolski Konkurs Bliżej Gitary
CHODZIEŻ 22 -23 maja 2009Od 1997 roku Chodzieski Dom Kultury organizuje spotkania młodych gitarzystów pod nazwą "Bliżej Gitary". Celem tych spotkań jest: przybliżenie muzyki gitarowej w repertuarze rozrywkowym, prezentacje umiejętności i dorobku artystycznego młodych wykonawcó (..)
[czytaj więcej]

L.R.Baggs Para DI - perfekcja brzmienia gitary akustycznej
L.R Baggs Para DI obecny na rynku od 15 lat zewnętrzny przedwzmacniacz, który można spotkać w najlepszych studiach nagraniowych i na największych scenach świata. Potrafi doprowadzić do perfekcji brzmienie dowolnej gitary elektroakustycznej. Wykonany „manualnie” w warunka (..)
[czytaj więcej]

FARBA zapowiada kolejny sezon koncertowy
Niedawno newsowe serwisy muzyczne obiegła informacja o zmianie składu zespołu z Trójmiasta. FARBA rozstała się bowiem z klawiszowcem Adamem Drywą i od razu wzięła się do pracy nad demo trzeciej płyty. Wiemy bezpośrednio od zespołu, iż prace w zasadzie są już ukończone, materia (..)
[czytaj więcej]

6346 gitarzystów zagrało we Wrocławiu
Aż 6346 gitarzystów pod dyrekcja Leszka Cichońskiego zagrało "Hey Joe" bijac na glowę rekord Guinnessa. Poprzedni rekord należal do Amerykanów, udalo im się zgromadzić 2052 gitarzystów. Niewatpliwa atrakcja byl u dział w imprezie legendy gitarowego rocka Steve'a Mors (..)
[czytaj więcej]

Piotr Domagała vs. Flaxwood Liekki
Piotr Domagała, znakomity polski muzyk jazzowy, wykładowca Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach został olśniony złotym Flaxwoodem. Postanowił wyrazić swoją opinię, którą mamy zaszczyt tutaj przedstawić. Lekka sylwetka, zwarty korpus i gryf, nowoczesny osprzęt i stylowy (..)
[czytaj więcej]

Głosujemy na "Thanks Jimi"!
autor: TopGuitar Hymn Festivalu "Thanks Jimi" awansuje na Liscie Przebojów Programu 3 ZAGŁOSUJ DZIŚ Kompozycja Leszka Cichońskiego zaśpiewana świetnie przez Sebastiana Riedla 'Thanks Jimi' awansowała z pozycji 41. na 30 Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Aby zagłosow (..)
[czytaj więcej]

Cztery nowe utwory Slasha
Slash pracuje nad kolejną płytą solową. Gitarzysta wyjawił, że ma już gotowych kilka piosenek. "Mamy cztery zajebiste kawałki, z czterema wokalami. Ostatnie tygodnie spędzone w studiu to była prawdziwa frajda, a dopiero się przecież rozkręcamy. To będzie fantastyczny album - czytamy na (..)
[czytaj więcej]

Będzie nowa płyta Alice in Chains
autor: Maciej Warda Wiemy już na pewno. Reaktywacja tej kultowej kapeli wiązała się również z pracami nad albumem. Czekamy na ich pierwszą od 1995 roku płytę zawierająca nowy materiał. Muzycy podpisali kilka dni temu kontrakt z wytwórnią Virgin/EMI na wydanie płyty z nowym (..)
[czytaj więcej]

Stypendium muzyczne w Danii
autor: TopGuitar Ośrodek Kultury Ochoty poszukuje dobrych muzyków amatorów (perkusistów, gitarzystów, klawiszowców i innych) w wieku 19-25 lat, z co najmniej średnią znajomością języka angielskiego. OKO oferuje wyjazd do Danii na stypendium w Artystycznej Sz (..)
[czytaj więcej]

Def Leppard gra country?
autor: Maciej Warda Legenda brytyjskiego rocka otrzymała 3 nominacje do nagrody... Country Music Television Award 2009 Jedna z tych nominacji wynika ze współpracy zespołu z wokalistką Taylor Swift, z którą nagrali hit "Photograph" oraz występowali w programie CMT Crossroads. Duet (..)
[czytaj więcej]

X-Bridge
L.R Baggs X-Bridge to mostek z przetwornikiem piezo. Zamiana mostka w Stratocasterze na X-Bridge umożliwia użytkownikowi gitary elektrycznej uzyskiwanie na scenie brzmienia gitary akustycznej bez konieczności użycia akustycznego instrumentu. Przeróbka Strata na gitarę o tak uniwersalnym zastos (..)
[czytaj więcej]

T.Burton Fingerstyle Festival
 Piękne sobotnie popołudnie pierwszego dnia wiosny 2009 roku zapisało się złotymi zgłoskami w historii wydarzeń artystycznych, organizowanych przez naszą firmę. 21 marca na scenie Domu Kultury Pod Lipami na poznańskich Winogradach odbył się pierwszy w Polsce T.Burton Fingerstyle F (..)
[czytaj więcej]

Zagraj z Vader na trasie
autor: TopGuitar Grupa Vader rusza w trasę koncertową Blitzkrieg 5 wraz z zespołami Rootwater i Blindead. Formacja ogłosiła konurs dla zespołów, które mogą również zagrać na tych samych koncertach. Na stronie Vadera czytamy: "Rozpoczynamy misterne przygotowania do pols (..)
[czytaj więcej]