• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Znamy już datę tegorocznego Coke Live Music Festival!
autor: Maciej Warda Kolejna edycja odbędzie się w dniach 20, 21 i 22 sierpnia 2009. „Przed nami czwarta edycja Coke Live Music Festival – wyjątkowego festiwalu kończącego muzyczne lato. Ubiegły rok był przełomowy: osiągnęliśmy zaplanowaną wielkość festiwalu, a w Kra-kowie b (..)
[czytaj więcej]

Znamy przyczynę śmierci Olassa, gitarzysty Acid Drinkers
Umorzono śledztwo w sprawie śmierci Aleksandra "Olassa" Mendyka, gitarzysty Acid Drinkers. Jak ustaliła prokuratura, muzyk zmarł z przyczyn naturalnych - powodem była "ostra niewydolność" krążenia. autor: Topguitar.pl Olass zmarł w nocy 30 listopada 2008 r., po koncercie w krakowskim klubi (..)
[czytaj więcej]

Leszek Cichoński zaprasza na Gitarowy Rekord i koncert DEEP PURPLE
Już tylko miesiąc do Thanks Jimi Festival. Impreza rozpocznie się tradycyjnie 1 maja w samo południe. Od 12.00 rusza też rejestracja rekordzistów, którzy będą mogli nabyć specjalne bilety na koncert Deep Purple za jedyne 40 zł. Nie trzeba ich kupować ani rezerwować - na pewn (..)
[czytaj więcej]

40-lecie legendarnego Woodstock Festival
40 lat temy rodzice i dziadkowie naszych amerykańskich rówieśników bawili się na festiwalu, który stał się symbolem zarówno dzieci kwiatów jaki rychłego upadku tej idealizowanej subkultury. "For a Green World" - pod takim hasłem świętować będziemy 40. ro (..)
[czytaj więcej]

Woobie Doobie zaostrza apetyt
Na stronie Wojtka Pilichowskiego ukazała się bardzo apetyczna informacja. Pierwsza płyta Woobie Doobie pt. "The Album" będzie ponownie dostępna w sklepach! W 2008 roku pojawiły się informacje o reaktywacji grupy, ale jak na razie inne projekty i zobowiązania muzyków blokują rozpoczec (..)
[czytaj więcej]

BassDays Poland 2009 - znamy już termin!
Za oknami śnieg, a my już myślimy o tegorocznej edycji BassDays Poland 2009, która odbędzie się w dniach 19 - 20 czerwca (piątek - sobota) W tym roku sobotnie Targi Niskich Brzmień wzbogacone zostaną o wystawę instrumentów perkusyjnych. W dwóch zamkniętych salach oraz (..)
[czytaj więcej]

Nowe DVD Steve'a Vaia
Należąca do Steve'a Vaia wytwórnia Favored Nations zapowiada kolejne DVD wybitnego gitarzysty. Wydawnictwo będzie się składać z dwóch dysków i ukaże się w lipcu. DVD otrzymało tytuł "Where The Wild Things Are", zaś datę jego premiery wyznaczono na 21 lipca. W Polsce (..)
[czytaj więcej]

Kolejne potwierdzone zespoły na Festiwalu w Węgorzewie
Do grona wykonawców dołączyli Oddział Zamkniety, który wystąpi z koncertem jubileuszowym na 30-lecie zespołu oraz grupy KSU i Hetane. Do tej pory swój występ potwierdziły zespoły: LAO CHE, TOTENTANZ, RENATA PRZEMYK i Goście (Maria Peszek, Spięty), OCEANSIZE (Wielka Bry (..)
[czytaj więcej]

Zakończył się etap konkursowy Festiwalu Blues Rock Jazz Warsaw
W jego ramach przeprowadzono przesłuchania, w których udział wzięło około 150 zespołów. Wyłoniono 10 laureatów, którzy zagrali koncerty przed jury, a z tej grupy wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii. Dzień Jazzowy festiwalu rozpocznie z (..)
[czytaj więcej]

Music Show 2009 - trzydniowe święto muzyki
autor: TopGuitar W dniach 14-16 maja, w Sosnowcu odbędzie się wielkie wydarzenie muzyczno-targowe. Przez trzy dni sosnowieckie Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia gościć będzie przedstawicieli świata muzyki. - Music Show, będzie pierwszą tego typu imprezą targową nie tylko w Polsc (..)
[czytaj więcej]

U2 w Polsce!
Marzenie wielu polskich fanów U2 spełniło się! 6 sierpnia, na Stadionie Śląskim wystapi grupa U2. Już 10 lipca rozpoczną się prace związane z przygotowaniem obiektu do koncertu. Na płycie stadionu ustawiona zostanie okragła scena, która będzie mogła otoczyć publiczność. (..)
[czytaj więcej]

Vader na europejskich festiwalach!
VADER potwierdził swój udział na kilku europejskich letnich festiwalach metalowych. Będzie to świetna okazja by zobaczyć zespół na scenie niedługo przed premierą kolejnej płyty. Niepohamowany polski czołg z pewnością uderzy utworami z nadchodzącego, nowego albumu "Necropol (..)
[czytaj więcej]

Konkurs: Wygraj gitare akustyczną!
Po raz kolejny zapraszamy do konkursu organizowanego przez serwis Programymuzyczne.pl Tym razem potrzebujemy Waszych opinii i recenzji programów komputerowych dla muzyków. Tak prostego konkursu jeszcze nie było!! Główna nagroda gitara akustyczna firmy ECHO, najnowsza płyta Me (..)
[czytaj więcej]