• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowe Ibanezy
Gdyński dystrybutor gitar i perkusji Interton, kontynuuje swoją tryumfalną celebrację 20-lecia działalności i dodaje do swojej oferty m.in. coraz to nowsze modele gitar Ibanez Dziś prezentujemy instrumenty elektroakustyczne o symbolach EW50 QME NT, EW20 BGE NT, AEL40 SE RVV, AEL30SE BK oraz b (..)
[czytaj więcej]

Armia w Uchu
Dnia 22.02 w gdyńskim Uchu odbył się koncert zespołu Armia. Kapeli zdecydowanie nie trzeba nikomu przedstawiać. Punk, hardcore instrumenty dęte, oraz nawiedzone, często poetyckie teksty wokalisty o tematyce "jasnej strony mocy" to w wielkim uproszczeniu cała Armia. O poziomie koncertu nie m (..)
[czytaj więcej]

Apocalyptica wystąpi w Warszawie
W warszawskim klubie Stodoła pojawi się zespół Apocalyptica. Koncert odbędzie się 16 kwietnie 2009 i stanowić będzie część wschodnioeuropejskiej trasy. Na żywo Finowie zaprezentują znane i lubiane utwory, a także fragmenty nowego repertuaru, nad którym obecnie pracują. W (..)
[czytaj więcej]

Faith No More: reaktywacja!
Doskonała wiadomość dla fanów klasycznego rockowego grania. Faith No More, jedna z najpopularniejszych grup lat 90., powraca do grania i koncertowania. Po ubiegłorocznych powrotach podstarzałych boybandów, jest wreszcie wiadomość dla fanów rockowej przeszłości wielkiego (..)
[czytaj więcej]

Przyłacz się do akcji "Stop playbackowi"
Z okazji 25-o lecia swojej świetlanej kariery Shakin` Dudi rozpoczyna ogólnopolską akcję "Stop playbackowi". Jej celem jest zlikwidowanie tego paskudnego zjawiska, które od lat pleni się i panoszy na polskich estradach. Shakin` Dudi po miesiącach żmudnej i znojnej pracy intelektu (..)
[czytaj więcej]

T.Burton FingerStyle festival
W sobotę 21 marca 2009 r. na scenie Domu Kultury Pod Lipami na poznańskich Winogradach o godzinie 19:00 wystąpi czołówka polskich gitarzystów, grających tą techniką. Swoje umiejętności zaprezentują Janusz Konefał, Robert Kordylewski, Adam Palma, Piotr Restecki i Jacek Spruch. Warto po (..)
[czytaj więcej]

Analogowe efekty w wirtualnym świecie
Przez 40 lat istnienia firmy, EHX, oprócz produkcji niesamowitych efektów, nauczył się także, jak rozkochać w sobie każdego muzyka. Istnieje takie miejsce, gdzie można posłuchać i podpatrzyć, jak zawodowi muzycy korzystają z zawodowych efektów Electro-Harmonix. Tym mie (..)
[czytaj więcej]

Wojnygitarowe.pl i Absonic
Na 2009 rok zaplanowano wydanie nowej szkółki gitarowej wydawnictwa >>AbsonicKrzysztof Błaś
[czytaj więcej]

Sambora zakochany w Taylor SolidBody
Richie Sambora, nadworny gitarzysta Jona Bon Jovi, znalazł się na szybko wydłużającej się liście muzyków, którzy oszaleli na punkcie gitar SolidBody. Richiemu szczególnie do gustu przypadł model Custom, który został poddany intensywnym testom podczas ostatniego t (..)
[czytaj więcej]

Festiwal Fingerstyle już wkrótce!
W sobotę 21 marca 2009 r. na scenie Domu Kultury „Pod Lipami” na poznańskich Winogradach o godzinie 19:00 wystąpi czołówka polskich gitarzystów, grających tą techniką. Swoje umiejętności zaprezentują Robert Kordylewski, Adam Palma, Piotr Restecki, Janusz Konefał (..)
[czytaj więcej]

Behemoth wystąpi u boku Slayera i Marilyna Mansona!
Właśnie dotarły do nas sensacyjne wieści z obozu Behemoth. Udział zespołu na trasie Rockstar Energy Drink Mayhem Festival po USA został oficjalnie potwierdzony. Pierwszy koncert odbędzie się 10 lipca w kalifornijskim Sacramento. Głównym daniem tego objazdowego festiwalu będą Slaye (..)
[czytaj więcej]

Antimatter w Gdyni i we Wrocławiu
W lutym ponownie nadarzy się okazja do obejrzenia w Polsce koncertu brytyjskiej formacji Antimatter. Brytyjczycy wystąpią w Gdyni i we Wrocławiu. Koncert Antimatter zaplanowano w środę, 11 lutego, we wrocławskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu. Brytyjczycy wyjdą na scenę od godzinie 20. Bilet (..)
[czytaj więcej]

Ogólnoposki Festiwal Bluesa "FLOWER POWER"
autor: TopGuitar W dniach 26-27 czerwca Opatowski Ośrodek Kultury organizuje Ogólnopolski Festiwal Bluesa pt. "Flower Power". Zespoły zainteresowane występem podczas festiwalu powinny nadesłać zgłoszenia wraz z demo do dnia 1 maja 2009 roku. REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU B (..)
[czytaj więcej]