• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowy kurs na DVD Artura Lesickiego
Zapraszam na kolejną, potężną dawkę gitarowych ćwiczeń! „Następny krok” - kontynuacja szkoły DVD „Rzemiosło i Sztuka”. DVD „Rzemiosło i Sztuka” pozwoli Ci zgłębić wiedzę niezbędną dla każdego profesjonalnego gitarzysty, niezależnie od gatunku mu (..)
[czytaj więcej]

KAT w Dublinie!
Po raz pierwszy na jedynym koncercie w Irlandii zagra legenda polskiej sceny metalowej - KAT & Roman Kostrzewski. W sobotni, walentynkowy wieczór (14.02.09) w dublińskim klubie The Village odbędzie się to niezwykle, mistyczne wydarzenie. Dzień wcześniej zespół po raz drugi zagra (..)
[czytaj więcej]

II Ogólnopolskie Warsztaty Gitarowe w Obornikach
autor: TopGuitar W dniach 18-21 lutego w Obornikach odbędzie się druga edycja Ogólnopolskich Warsztatów Gitarowych pod kierownictwem Witolda Żuromskiego. Podczas imprezy zagrają m.in. kwartet Jacka Królika oraz zespół Pi-Er-Dwa w składzie Wojtek Pilichowski, Marek (..)
[czytaj więcej]

Zagraj z Deep Purple!
autor: TopGuitar DEEP PURPLE jednak zagrają na tegorocznym Gitarowym Rekordzie Guinessa!!! Wczoraj w trójkowej audycji Polskiego Radia Leszek Cichoński potwierdził, że we Wrocławiu 1 maja pojawią się klasycy rocka, czyli wspomniani już DEEP PURPLE! Rozmowy już były prowadzone, jesz (..)
[czytaj więcej]

Pearl Jam: "Ten" - reedycja jakiej jeszcze nie bylo!
autor: TopGuitar ‘Ten’, debiutancki album grupy Peal Jam, sprzedany dotychczas w 12 milionach egzemplarzy, po 18 latach od premiery ukaże się w czterech specjalnych reedycjach. Wydawnictwa trafią do sprzedaży 23 marca 2009 i rozpoczną całą serię wznowień płyt Pearl Jam, zakoń (..)
[czytaj więcej]

Metallica i Run-D.M.C. w Rock and Roll Hall of Fame
autor: TopGuitar Zgodnie z przewidywaniami Metallica zostanie wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame. Zaszczytu dostąpią również Run-D.M.C., Jeff Beck, Little Anthony and the Imperials oraz Bobby Womack. Do panteonu trafiają wyłącznie artyści, których fonograficzny debiut li (..)
[czytaj więcej]

T.Burton Fingerstyle Festival
Wystąpią: ADAM PALMA ROBERT KORDYLEWSKI PIOTR RESTECKI PIOTR SŁAPA JACEK SPRUC oraz gość specjalny z Anglii TOM DAUGHTY Plan: 15:00 do 18:00 Warsztaty Fingerstyle 19:00 Koncert Wyróżniający się uczestnicy warsztatów mają szansę na występ na scenie obok mistrzów. (..)
[czytaj więcej]

Nowa płyta K-of-M "Wyjątkowo Kulturalny Weekend"
Miło mi poinformować, że ukazała się kolejna, po Telegramach, Zdjęciu z Misiem i Wydaje mi się... moja autorska płyta nosząca tytuł "Wyjątkowo Kulturalny Weekend". Krótko mówiąc jest to album, który w pewnym sensie jest kontynuacją działań muzycznych nawiąz (..)
[czytaj więcej]

Nowa płyta U2 pod wpływem Led Zeppelin
David Evans, znany powszechnie jako The Edge, przyznał ostatnio w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, iż cały zespół jest ostatnio pod ogromnym wpływem twórczości led Zeppelin oraz The White Streaps. Stało się tak po tym, jak uczestniczył on w filmie dokumentalnym, traktują (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - styczeń/luty 2009
TopGuitar wita Nowy Rock wyjątkowo mocnym uderzeniem – przedstawiamy Wam nie tylko bogaty zestaw testów sprzętu muzycznego i instrumentów, ale także zapowiadamy cztery szczególnie mocne imprezy muzyczne: Metalmania Fest – festiwal nawiązujący nie tylko z nazwy, (..)
[czytaj więcej]

Gibson Nikki Sixx Signature Thunderbird IV
Pierwszym efektem współpracy pomiędzy Nikkim Sixx'em, znanym jednakowo mocno ze swej gry w Motley Crue i swojej miłości do Gibsona, był Gibson Blackbird, wydany prawie dekadę temu. Bas bez trudu zyskał sobie rzeszę fanów, zarówno wśród muzyków jak i słuch (..)
[czytaj więcej]

NAMM Show 2009
Przypominamy, iż wielkimi krokami zbliża się największa muzyczno-wystawiennicza impreza globu - NAMM Show 2009 NAMM Show uważana jest za największą targową imprezę muzyczną na świecie. Na początku każdego roku jest ona organizowana w kalifornijskim Anaheim (Anaheim Convention Center) pr (..)
[czytaj więcej]

Lars Urlich chce grać z Deep Purple!
"If they need a drummer, David Coverdale has my number". Czyje to słowa i czego dotyczyły? Otóż - i to absolutna niespodzianka - powiedział to Lars Urlich w wywiadzie udzielonym magazynowi Classic Rock, na temat ewentualnej reaktywacji Deep Purple w składzie zwanym Mark III! Wcześniej, (..)
[czytaj więcej]