• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Festiwal rocka progresywnego ProgRock 2009
Śląsk z wolna staje się najważniejszym punktem na mapie progrockowej Polski, a Teatr Śląski swoistą mekką miłośników progresywnych brzmień. Juz w lutym będzie tam miało miejsce wydarzenie bez precedensu - dwudniowy Festiwal Rocka Progresywnego w katowickim Teatrze im. Stanisława (..)
[czytaj więcej]

METALMANIA FEST 2009
XXIII edycja festiwalu Metalmania, który miał odbyć się 7 marca w katowickim Spodku, w wyniku planowanego remontu hali Spodka, nie dojdzie do skutku. Aby podtrzymać tradycję festiwalu, 7 marca w warszawskiej Stodole odbędzie się METALMANIA FEST 2009, na którym wystąpią tak zna (..)
[czytaj więcej]

Nowa płyta CD + DVD Leszka Cichońskiego
Choć oficjalna premiera albumu Leszka Cichońskiego odbędzie się pod koniec stycznia, już w grudniu ruszyła przedpremierowa promocja i sprzedaż albumu rusza w internecie TopGuitar objęło patronat medialny nad tym wydawnictwem. Można go teraz kupić 30 % taniej pod choinkę na stronie www.s (..)
[czytaj więcej]

Jethro Tull na jedynym koncercie w Polsce!
Jethro Tull – legenda brytyjskiej sceny muzycznej wystąpi dla publiczności zgromadzonej w warszawskiej Sali Kongresowej 1 września 2009. Zespół został założony w 1967 roku przez wokalistę i flecistą Ian’a Anderson’a oraz basistę Glenn’a Cornick’a. Pierw (..)
[czytaj więcej]

Davy Graham nie żyje
Davy Graham był jednym z najbardziej wpływowych gitarzystów folk w Wielkiej Brytanii. Spopularyzował alternatywny sposób strojenia gitary DADGAD, który właśnie od niego zaadaptował Jimi Page. Graham zmarł w poniedziałek, 15 grudnia 2008. Jego menedżer Mark Pavey powiedz (..)
[czytaj więcej]

Rambler - najnowsze dzieło sztuki lutniczej
Przekazujemy do sprzedaży nasze najnowsze dzieło sztuki lutniczej – serię gitar Rambler. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowane w nich rozwiązanie techniczne, dotąd spotykane niemal wyłącznie w instrumentach z (..)
[czytaj więcej]

Phil Jones Bass Super CUB AG-300 - combo dla gitar akustycznych
Phil Jones Bass wraz z zespołem AAD (American Acoustic Development) prezentują kolejną nowość w świecie wzmacniaczy instrumentalnych. Teraz nadszedł czas na Super CUB AG-300. Podobnie jak w przypadku innych modeli wzmacniaczy PJB, wiele z magii dżwięku CUB AG-300 zawdzięcza swoim 5" pełno (..)
[czytaj więcej]

Nowa estetyka gitar Vintage
Firma Vintage odświeżyła wizerunek swoich najpopularniejszych modeli gitar elektrycznych. Tym razem otrzymujemy nowe wykończenia dwóch najpopularniejszych modeli V100 i VS6. Nawiązując do tradycji, legendy doskonale znanego nam designu producent przywrócił trzy kolory sprzed lat (..)
[czytaj więcej]

Zespół Bracia zagra przed Whitesnake
2 grudnia w warszawskim klubie "Stodoła", na jedynym koncercie w Polsce wystąpi brytyjska legenda hard rocka - grupa Whitesnake. Support przed koncertem zagrają Bracia! - Jedenaście lat temu, na koncercie Whitesnake w Katowicach, na którym byłem razem z Wojtkiem, nie udało nam się zdo (..)
[czytaj więcej]

Metallica: Hammett kontra Hetfield
Zespoł Metallica to przede wszystkim zderzenie dwóch różnych osobowości gitarzystów: Kirka Hammetta i Jamesa Hetfielda. W najnowszym numerze TopGuitar dowiesz się, co ich łączy, a co różni. Kirk i James darzeni są w naszym kraju szczególną estymą, ba &nda (..)
[czytaj więcej]

EBS Black Label po liftingu
EBS ulepsza cieszące się doskonałą opinią efekty z serii Black Label. W nowych wersjach każdego z efektów (MultiComp, BassIQ, UniChorus, OctaBass, MultiDrive, DynaVerb, TremoLo) zostosowano true bypass, zwiększono o 3dB zakres dynamiki oraz wprowadzono nowe układy poprawiające jakoś (..)
[czytaj więcej]

Nowy Rock'n'Roll w Gdańsku
Już w najbliższą sobotę 22 listopada odbędzie się wielkie otwarcie nowego, olbrzymiego salonu muzycznego Rock’n’Roll. Jest to największy w Trójmieście, profesjonalny sklep z instrumentami, sprzętem studyjnym, światłem scenicznym i nagłośnieniem. Sklep mieści się w G (..)
[czytaj więcej]

Biohazard w oryginalnym składzie w Stodole!
Będzie to koncert w ramach trasy koncertowej na 20-lecie zespołu. W roli support act wystąpi zespół Faust Again Skład, w którym obecnie Biohazard koncertuje to Billy Graziadei - gitara, wokal, Evan Seinfeld - bas, wokal, Bobby Hambel - gitara i Danny Schuler - perkusja. Biohazard (..)
[czytaj więcej]