• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Magazyn TopGuitar - listopad/grudzień 2008
Początek zimy witamy metalicznym chłodem okładki! James Hetfield, lider Metalliki, to człowiek którego sceniczna osobowość przesłania nieco gitarowe umiejętności  dzięki nam możecie je znów odkryć. W obszernym artykule poświęconym gitarzystom Metalliki Piotr Nowicki przedstawi wam d (..)
[czytaj więcej]

Parker PAB-40 - gitara basowa
Nowy bas elektroakustyczny Parkera to nie tylko bardzo ładnie wyglądający instrument. Również jego nienaganne brzmienie wyznacza poziom dla chcących z nim konkurować. Firma Parker prezentuje kolejną nowość w swojej ofercie, tym razem jest to instrument skierowany do miłośnikó (..)
[czytaj więcej]

Gwiazdy metalowej sceny grają na Mayonesach
Mayones nie próżnuje. Co jakiś czas dochodzą nas wieści o znanych nowych twarzach, firmujących coraz ciekawsze produkty firmy. Tym razem gorące wieści dotyczą Ruuda Jolie (Within Temptation), Johana Edlunda (Tiamat) oraz Andrew Carighana (My Dying Bride). Black Symphony to dwupłytowe (..)
[czytaj więcej]

Nowy procesor basowy Roland VB-99 w Polsce
To wyjątkowe urządzenie oferuje basistom wszystko, czego mogliby oczekiwać od nowoczesnego multiprocesora. Nie jest jednak podłogą w typie PODa - to bardziej wysublimowany sprzęt, do obsługi manualnej, a nie nożnej. Kiedy Roland wprowadził pierwszy, oryginalny system V-Bass, zwrócił (..)
[czytaj więcej]

Moog Guitar
To może być hit sezonu – znana głównie z elektroniki i syntezatorów firma Moog wypuściła na rynek... gitarę! Jak można się spodziewać, naszpikowaną tranzystorami aż po same brzegi. Moog Guitar to nowa, rewolucyjna technologia, którą firma Moog oddaje w ręce g (..)
[czytaj więcej]

Brace Audio DWG-1000
Dystrybutor najwyższej klasy instrumentów i sprzętu studyjnego Audiostacja przedstawia jeden z najnowszych systemów wireless dla gitarzystów Cyfrowy bezprzewodowy system Brace Audio DWG-1000, pozwala muzykowi nie plątać się w kablach podczas koncertu, zapewniając w zasięg (..)
[czytaj więcej]

FARBA w nowym składzie powraca z nowym singlem!
Jak zwykle po letnim sezonie koncertowym, podczas którego zespół dał kilkadziesiąt koncertów plenerowych w całym kraju, przyszedł czas na pracę w studio. Na początek jednak bardziej zaskakująca wiadomość. Dla fanów grupy na pewno ważną będzie informacja o ode (..)
[czytaj więcej]

IV Warszawski Festiwal Gitarowy
autor: TopGuitar W dniach 14-15 listopda br. w Warszawie odbędzie się IV Warszawski Festiwal Gitarowy. Poprzednie festiwale miały opinię bardzo udanych i bardzo podobały się publiczności oraz cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy . Podczas wieczorów koncertowych tak jak p (..)
[czytaj więcej]

Prezentacja gitar DOBRO w ramach Blues & Folk Festival 2008
W dniu 7 listopada 2008 w Bydgoszczy, w ramach Blues & Folk Festival 2008 odbędzie się prezentacja gitar rezofonicznych, zwanych potocznie gitarami DOBRO. W trakcie prezentacji przedstawione zostaną wszystkie rodzaje gitar rezofonicznych, geneza ich powstania, budowa i techniki gry z nimi związa (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar patronuje XIV Komeda Jazz Festival
Rokrocznie w Słupsku,w listopadzie odbywa się międzynarodowy festiwal jazzowy - KOMEDA JAZZ FESTIVAL. Patronat medialny nad imprezą z przyjemnością objął Magazym Muzyków TopGuitar. Festiwal muzyki jazzowej wystartował w Słupsku jesienią 1995 roku, z inicjatywy Słupszczanina - jaz (..)
[czytaj więcej]

Eric Johnson - wirtuoz, którego trzeba znać!
Ilu z Czytelników orientuje się świetnie w jego karierze? Ilu słyszało choć dwa jego albumy? Ilu wreszcie widząc jego "grzeczną" twarz, kojarzy ją z gitarową wirtuozerią, docenioną przez Steve Vai'a i Joe Satarianiego? W ostatnim numerze Magazyn Muzyków TopGuitar przybliża (..)
[czytaj więcej]

V JESIENNY PRZECIĄG GITAROWY
Magazyn Muzyków TopGuitar zaprasza do Słupska na V Jesienny Przeciąg Gitarowy. W ciągu czterech festiwalowych dni zobaczymy i usłyszymy między innymi trio Waglewski - Fisz - Emade, gitarowe brzmienia Marcina Dymitera, Romka Puchowskiego (współpracownika TG), Jacka Kuleszy, Tomasz (..)
[czytaj więcej]

Trasa Indios Bravos
Indios Bravos po udanych koncertach w Limerick, Dublinie i Londynie, powracają z koncertami do polskich klubów i ....z kilkoma zupełnie nowymi utworami zapowiadającymi planowaną na 2009 rok płytę! Indios Bravos - założona w 1996 roku polska grupa grająca reggae. Założycielem i lide (..)
[czytaj więcej]