• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Manuel Rodriguez w rękach prezydenta
Hiszpańska firma The Company Guitars Manuel Rodriguez and Sons, produkująca wyjątkowej jakości gitary klasyczne sprawiła ostatnio niezwykłą niespodziankę prezydentowi Kostaryki. Prezydent Oscar Arias otrzymał jedną z najlepszych ręcznie robionych gitar klasycznych hiszpańskiej z manufakt (..)
[czytaj więcej]

Whitesnake w Warszawie
Czy wszyscy już wiedzą, że wielkimi krokami zbliża się koncert Davida Coverdale'a i przyjaciół pod patronatem TopGuitar? Jeśli nie to niezmiernie miło nam zakomunikować, iż legenda hard rocka przyjedzie na jedyny koncert do Polski jeszcze w tym roku! Kapela wystąpi 2 grudnia w wars (..)
[czytaj więcej]

Victor Bailey w Polsce!
Basista (m.in) legendarnej grupy Weather Report, Joe Zawinula Syndicate i Madonny, ze swoim zespołem - VICTOR BAILEY GROUP - na jedynym koncercie w Polsce. To impreza której żaden perkusista ani basista nie może przegapić. Nazwiska Bayleya i Boogie Bella mówią same za siebie. Zespół wystąp (..)
[czytaj więcej]

BASS DAYS POLAND 2008
Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Czytelników na kolejne basowe wydarzenie pod patronatem TopGuitar, zorganizowane przez Bemowskie Centrum Kultury, we współpracy z Wojtkiem Pilichowskim. BASS DAYS POLAND 2008 które odbędzie się w dniach 20-23 listopada 2008 na terenie (..)
[czytaj więcej]

Szkoła gry na gitarze - Gitarowe wyzwania, Krzysztof Błaś
Gitarowe wyzwania to multimedialna szkoła na 2 płytach DVD. W ponad 4 godzinnym materiale zawarta jest ogromna ilość informacji niezbędnych dla każdego gitarzysty. Od gitarowych początków, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z instrumentem, poprzez techniki pracy prawej (..)
[czytaj więcej]

Nowa płyta supergrupy Voo Voo
autor: Maciej Warda 10 październikatrafi do sklepów kolejna płyta zespołu pod nazwą "Samo Voo Voo" Od poprzedniej, jubileuszowej (wieńczącej jubileusz 20-lecia istnienia) – „Voo Voo 21” – minęły już dwa lata. W tym jednak czasie żaden z muzyków Voo Vo (..)
[czytaj więcej]

G-3 Plus Pilsner Urquell
autor: Maciej Warda Po pozytywnych doświadczeniach z dwóch poprzednich edycji projektu G-3 Plus w 2006 i 2007 roku organizator postanowił iść za ciosem i kontynuować już cykliczny projekt. W tym roku zainteresowanie i chęć udziału w koncercie obok polskich wirtuozów gitary, wy (..)
[czytaj więcej]

Tiny Terror w Polsce
autor: Maciej Warda Dla miłośników "pomarańczowego" brzmienia mamy doskonałą wiadomość. Pierwsze egzemplarze Comba gitarowego Tiny Terror dotarły już do Polski. Przetestować można je było na Targach muzycznych Music Media 2008 w Krakowie, na stoisku wortalu E-Muzyk. Uczulamy jed (..)
[czytaj więcej]

Koncert Acid Drinkers
autor: Maciej Warda Polskiej sceny rockowo metalowej po roku 1989 nie da się postrzegać ani oceniać nie uwzględniając Acid Drinkers. Grupa która od zawsze rozdawała karty na krajowej scenie, dotarła do setek tysięcy fanów, zagrała ponad 500 koncertów i zainspirowała se (..)
[czytaj więcej]

Konkurs - wyniki końcowe
Jednogłośnym głosem jury zwycięzcą i właścicielem gitary T.Burton zostaje Dominika Solska. Gratulujemy!!! Już wkrótce zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach serwisu Guitarnet.pl jako kolejna lekcja Akademii Polskiego Rocka. Pozostałe prace będą musiały poczekać na publ (..)
[czytaj więcej]

Konkurs: Wyniki i finaliści! Kto wygrał gitarę?
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Poziom prac był bardzo wysoki. Do drugiego etapu zakwalifikowane zostały 2 prace autorów: "robaczek" i Dominika Solska. W związku z wątpliwościami odnośnie pierwszego miejsca skontaktowliśmy się z autorami prac konkursowych i poprosiliśmy o uzupełlnie (..)
[czytaj więcej]

Cykl koncertów JaZzGdyni - Jesień 2008
autor: Anna Kwiatek Cykl koncertów JaZzGdyni to wyśmietnita okazja do spotkania z gwiazdami światowego formatu - 8 października dzięki organizatorom cyklu będziemy mieli okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku - zagrają dla nas Stanley Clarke, Marcu (..)
[czytaj więcej]

Music Media 2008
autor: Maciej Warda Tegoroczne targi - to już 4. edycja Music Media - odbędą się w dniach 25-27.09.2008 w Krakowie. Zapowiada się bardzo wiele atrakcji. Oto ich spis: SEMINARIA: Czwartek, 25 września godz.14:00 „Prawa autorskie” Prowadzenie: Maciej Nowak - POLSKIE STOWARZYSZENI (..)
[czytaj więcej]