• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

ŻADNYCH TAJEMNIC – ABSONIC zaprasza do Krakowa
Wszystkich, którzy pod koniec września zamierzają odwiedzić nasz piękny Kraków, Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC zaprasza na prezentację publikacji muzycznych. W dniach 25-27 września 2008. w godzinach 10:00 - 16:00 zapraszamy na premierę „Żadnych tajemnic”, pakietu do (..)
[czytaj więcej]

PAŹDZIERNIK W HARD ROCK CAFE
autor: Maciej Warda Jedyna (Kraków dopiero się szykuje) polska restauracja Hard Rock Cafe kontynuuje chlubną, acz krótką na razie tradycję wystepów gwiazd na żywo. Hard Rock Cafe zaprasza na wtorkowe (i jedeń środowy) koncerty z cyklu Pepsi Rocks. Wystąpią: 07.10 GOLDE (..)
[czytaj więcej]

Płyty, płyty, płyty...
autor: Maciej Warda Parafrazując tytuł przeboju zespołu The Who „The Kids Are All Right” trzeba przyznać, że chłopaki ze „starej gwardii” mają się świetnie. Szereg klasycznych artystów i zespołów wydało lub zapowiedziało ostatnio wydanie płyt. Ponie (..)
[czytaj więcej]

T.Rex atakuje
autor: Maciej Warda Powakacyjny czas to okres, który wybrali sobie managerowie T.Rex Engineering, by zintensyfikować działania promocyjne i zaprezentować kilka nowych urządzeń. Gitarzyści z grup m.in. Roberta Palmera, Petera Maffay'a, prawie zawsze pracujący razem Carl Carlton oraz Pas (..)
[czytaj więcej]

IV Ogólnopolski Festiwal Muzyczna Elsauria 2008
Organizator Festiwalu Elsauria,Studio Agencji Koncertowej Elsauria w Warszawie O FESTIWALU - REGULAMIN Do 30 października 2008 czekamy na Wasze zgłoszenia.Festiwal Elsauria trwa trzy dni i składa się z konkursu zespołów rockowych oraz występów zaproszonychgości. W zmaganiach bio (..)
[czytaj więcej]

Metallica Death Magnetic już w sklepach!
autor: overkill.pl Ta wiadomość, nie może być dla nikogo szokiem. Po pięciu latach po premierze kontrowersyjnego St.Anger pojawiło się w sklepach DEATH MAGNETIC. Mimo, że dla wielu fanów, materiał nie jest już świeży, a to za sprawą wycieku do sieci, wydarzenie przyciągnęło (..)
[czytaj więcej]

Rafael Cortés - hiszpański wirtuoz gitary flamenco z zespołem
autor: TopGuitar Agencja Artystyczna Michał Czachowski zaprasza na koncerty hiszpańskiego artysty, zaliczanego do ścisłej elity mistrzów gitary flamenco - Rafaela Cortesa z jego 5-osobowym zespołem. Koncerty promujące jego najnowszy album - "Alcaiceria" - wydany po raz pierwszy w Polsc (..)
[czytaj więcej]

Już niedługo kolejna edycja Rawa Blues Festival
autor: TopGuitar Już 4 października Irek Dudek przywita ponownie tysiące słuchaczy zgromadzonych w katowickim Spodku. Co roku z całej Polski i Europy zjeżdżają do Katowic wielbiciele bluesa najwyższej, światowej próby. Dla wielu polskich zespołów, grających muzykę z pogra (..)
[czytaj więcej]

Zespół Vader zmienia muzyków!
autor: TopGuitar Gitarzysta Maurycy "Mauser" Stefanowicz i perkusista Darek "Daray" Brzozowski zakończyli współpracę z Vader. Zespół poszukuje nowych muzyków i bynajmniej nie kończy działalności. Perkusista dołączy do kapeli Dimmu Borgir, a Mauser rozpoczyna swoją dzi (..)
[czytaj więcej]

XIV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Czesława Droździewicza
autor: TopGuitar XIV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Czesława Droździewicza odbędzie się wdniach 31 stycznia - 7 lutego 2009 w Krynicy Zdroju. W tym czasie będzie można uczestniczyć nie tylko w konkursie gitarowym, ale także koncertach, lekcjach mistrzowskich oraz zajęciach rekreacyjn (..)
[czytaj więcej]

THIN LIZZY po raz pierwszy w Polsce!
autor: TopGuitar Thin Lizzy to najsłynniejsza irlandzka hard rockowa grupa muzyczna, która na stałe zapisała się w kanonie muzycznych lektur obowiązkowych za sprawą takich niezapomnianych przebojów jak np.: „Whiskey In The Jar” z 1973 roku, „The Boys Are Back I (..)
[czytaj więcej]

Czwarta edycja festiwalu Solo życia
Mietek Jurecki zainicjował oficjalnie czwartą część konkursową czwartej edycji festiwalu Solo życia! Zapraszamy wszystkie muzykujące osoby do udziału w konkursie. Konkurs Solo życia polega na tym, aby z akompaniamentem nagranego przez Mietka Jureckiego podkładu muzycznego zagrać na do (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - wrzesień/październik 2008
Konkurs Fotka z TopGuitar zakończony! Dziękujemy wam za świetną zabawę – jak co roku czekaliśmy na wasze zdjęcia z wielką niecierpliwością. Jak co roku mieliśmy także przy wyborze nagrodzonych sporo problemu – zasypaliście nas zdjęciami z waszych podróży oraz fotogr (..)
[czytaj więcej]