• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Koncert Rafaela Cortesa - mistrza gitary flamenco
Dnia 17 września 2008 w Warszawie odbędzie się koncert Rafaela Cortesa - mistrza gitary flamenco. Organizatorem koncertu jest Centralny BASEN Artystyczny. Rafael Cortés to artysta zaliczany do ścisłej elity hiszpańskich mistrzów gitary flamenco. Błyskotliwa kariera tego młodego (34 -letnie (..)
[czytaj więcej]

Rarytasy dla wielbicieli Page'a i Blackmore'a
Nigdy nie publikowane nagrania, m.in. Jimmy'ego Page'a oraz Ritchie Blackmore'a zostaną wystawione na aukcji w londyńskiej Generation Gallery. Niezwykłe materiały muzyczne są częścią kolekcji Joe Meeka, legendarnego producenta i twórcy eksperymentalnych technik studyjnych z lat 50. i (..)
[czytaj więcej]

Weź udział w Sololotku
Przypominamy o możliwości udziału w zabawie towarzyszącej inicjatywie Mietka Jureckiego i jego Stowarzyszenia "Solo Życia". Zabawa polega na wytypowaniu laureatów trzech pierwszych miejsc w tegorocznym konkursie "Solo Życia". Swoje typy należy wpisać na Forum "Solo Życia": www.jureck (..)
[czytaj więcej]

CHUCK FRAZIER TRIO
Zapraszamy na październikowe koncerty CHUCK FRAZIER TRIO, które obok Chucka Frasiera współtworzą Piotr Żaczek i Artur Malik - muzycy współpracujący z magazynami TopGuitar i TopDrummer. Terminy koncertów: 10 października - Krakow, Manggha 11 października - Jaworki, (..)
[czytaj więcej]

NOWOHUCKIE WARSZTATY GITAROWE
NOWOHUCKIE WARSZTATY GITAROWE MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE, AKADEMIA MUZYCZNA W KRAKOWIE, ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH W KRAKOWIE  organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego NOWOHUCKA JESIEŃ GTAROWA 2008 zapraszają do udziału w NOWOHUCKICH WA (..)
[czytaj więcej]

SOOMOOD rusza w trasę koncertową
Krakowski zespół Soomood właśnie przygotowuje się do jesiennej trasy koncertowej, która ma być uwieńczeniem promocji krążka „Soomood”.Jest to przełomowa pozycja na polskim rynku muzycznym, o czym może świadczyć chociażby ogromne zainteresowanie zespołem ze str (..)
[czytaj więcej]

KULT, Plagiat 199, 9 i 10 października 2008
Zespołu takiego jak Kult chyba nikomu nie trzeba przedstawiać ani reklamować. Dwadzieścia sześć lat na scenie to najlepsza rekomendacja. Jak co roku, w ramach pomarańczowej trasy, zapraszamy do Klubu Stodoła na niesamowity koncert.Kult jest jedną z najciekawszych grup na polskiej scenie muz (..)
[czytaj więcej]

Jerry Reed Hubbard nie żyje
Gitarzysta, wokalista, kompozytor i aktor. Pewnie dla wielu Czytelników TopGuitar to postać z „poprzedniej epoki”, dlatego warto przypomnieć sylwetkę tego artysty.Reed zostanie zapamiętany przede wszystkim jako zdobywca nagród Grammy za utwór "When You're Hot, Yo (..)
[czytaj więcej]

Flame Signum Dragon - Nowa Era Smoka !!!
Znany model gitary Mayones Flame Signum Gothic doczekał się swojej progresywnej odsłony.Jeszcze więcej agresji, mocy i surowej estetyki zawierać się bedzie w modelu zakrapianym filozofią smoka.Dragon - bo takie imię nosić będzie nowe oblicze Signuma, narodzi się w październiku tego roku. (..)
[czytaj więcej]

Teraz Rock - nowy numer od 3 września
Wywiady: Metallica David Gilmour Slipknot The Mars Volta Guns N’ Roses/Bumblefoot Strachy Na Lachy None Chainsaw Katatonia Pro-Pain Artykuły: Queen+Paul Rodgers The Verve Scars On Broadway Black Kids Kora Orange The Juice Osada Vida After... Felietony: Myszor, Bydliński Follow My Dream: Proc (..)
[czytaj więcej]

Metallica - Szczegóły okładki Death Magnetic
Znamy już ostatnie szczegóły dotyczące okładki Death Magnetic...Brytyjski Metal Hammer ujawnia wszystkie informacje o wersji digi-pack nowego albumy Metalliki.Po pierwsze, trumna, która ozdabia przód okładki jest koncentryczna (oznacza to, że na środku książeczki znajdu (..)
[czytaj więcej]

Billy Sheehan w Warszawie i Poznaniu
W dniach 28 i 30 sierpnia 2008 do Polski zawita Billy Sheehan. Pokazy jego gry będzie można obejrzeć w Warszawie i Poznaniu w Salonach Muzycznych Riff.Billy Sheehan związany jest od lat z największymi artystami międzynarodowej sceny rockowej. Dał się poznać światu grając w zespole Talas, (..)
[czytaj więcej]

Joe Bonamassa znowu w Polsce!
Miło nam zakomunikować, iż ten wybitny, młody (ur. 1977) artysta, ponownie przyjedzie na dwa koncerty do Polski, tym razem pod mało wyrafinowaną nazwą Joe Bonamassa & His Band.Urodzony w Nowym Jorku Joe jest niewątpliwie wyjątkowym przedstawicielem współczesnego bluesa, które (..)
[czytaj więcej]