• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Cedrowy T.Burton
Zapewne wielu zapyta: dlaczego cedrowy, skoro T.Burtony są gitarami akustycznymi, do ich budowy powinien być stosowany świerk a cedr znalazł zastosowanie raczej w budowie gitar klasycznych?Zgadza się, zazwyczaj akustyki buduje się ze świerku. A jednak… drewno cedrowe w gitarach akustyc (..)
[czytaj więcej]

Wygraj gitarę T.Burton - Nowy konkurs!
Po raz kolejny zapraszamy do konkursu z główną nagrodą gitarą T.Burton. Tym razem poruszamy klimaty polskiej muzyki rockowej i największych klasyków! Akademia polskiego Rocka czeka na Twoje porpozycje - Sprawdź szczegóły konkursu na stronach konkursowych! KLiknij aby przejść do strony ko (..)
[czytaj więcej]

Fingerstyle na Woodstock
Po raz kolejny wracamy z Woodstock z bagażem niesamowitych wrażeń, nowych znajomości i setek zagranych piosenek. W naszym gitarowym namiocie, jak co roku, każdy, kto chciał, mógł pograć na akustykach T.Burton lub też uczestniczyć we Frikolekcjach  darmowych warsztatach gitarowych. W tym (..)
[czytaj więcej]

MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego 25-27.09.2008, Kraków
Firma Targi w Krakowie zaprasza na Music Media, które odbedą się  w hali wystawienniczej przy ul. Centralnej 41A. Jest to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce, która z roku na rok przyciąga coraz szersze grono ludzi pasjonujących się muzyką. W jednym miejscu można spotkać mu (..)
[czytaj więcej]

Wrzesień w Hard Rock Cafe
Hard Rock Cafe zaprasza na wtorkowe koncerty z cyklu Pepsi Rocks 02.09 EMIGRANCI 09.09 PŁYNY 16.09 LESSDRESS 23.09 AFROMENTAL 30.09 PUDELSI Godzina koncertów : 21:30 Bilety : przedsprzedaż w dniu koncertu www.shortcut.pl, www.ticketpro.pl , www.eventim.pl , www.ticketonline.pl 02.0 (..)
[czytaj więcej]

CARLSBRO - nowość w ofercie Music Play
Carlsbro to brytyjska marka, istniejąca od 1959 roku i do niedawna była rozpoznawalna głównie w zachodniej częsci Europy. Na szczęscie jednak pojawiła się również w Polsce.W trakcie prawie 50 lat istnienia marka Carlsbro stała się synonimem sprzętu wysokiej jakości za bardz (..)
[czytaj więcej]

Topguitar.pl: Gitara - Przewodnik dla Kupujących
W sprzedaży ukazał się numer specjalny magazynu TopGuitar - "Gitara - Przewodnik dla Kupujących". Znajdziecie w nim zestawienie najpopularniejszych instrumentów oraz sprzętów gitarowych, a także porady i wskazówki, którymi warto kierować się w trakcie zakupu sprz (..)
[czytaj więcej]

Album COLDPLAY „Viva La Vida” Platynową Płytą w Polsce!
Najnowszy album Coldplay „Viva La Vida” po swojej czerwcowej premierze święci tryumfy na całym świecie. Album stał się numerem 1 aż w 36. krajach. W USA płyta zajmowała najwyższe miejsce na liście bestsellerów przez 2 tygodnie zaś w Anglii przez 4. Sprzedaż „Viv (..)
[czytaj więcej]

DAVID GILMOUR LIVE IN GDAŃSK
DAVID GILMOUR LIVE IN GDAŃSK - znakomity album koncertowy i towarzyszące mu DVD pod koniec września! Wydawnictwo "DAVID GILMOUR LIVE IN GDAŃSK" - zawierać będzie między innymi po raz pierwszy wykonywane na żywo z orkiestrą utwory z repertuaru Pink Floyd! "DAVID GILMOUR LIVE IN GDAŃSK"pre (..)
[czytaj więcej]

F3: Neil ZAZA, Eric Mantel i Florian Opahle w Polsce
W dniach 7-16 listopada 2008 zagrają w Polsce Neil ZAZA , Eric Mantel iFlorian Opahle. Planowana trasa koncertowa połączona będzie z promocjąnowego albumu DVD + CD "Od Jarocina do Monterey" Leszka Cichońskiego.W ramach trasy obędą się cztery koncerty + wspólny show na FINAŁ. Koncert (..)
[czytaj więcej]

Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008
Już po raz kolejny tysiące fanów gitary spotkają się w mieście 5 wysp i 200 mostów. To właśnie Wyspę Słodową we Wrocławiu upatrzył sobie australijski wirtuoz gitary Tommy Emmannuel aby celebrować wspólne szaleństwo gitarowe. Przywódcą tego jedynego w Polsce wydarzenia jest numer j (..)
[czytaj więcej]

Tommy Emmanuel w TVP Kultura
Dziś o godzinie 19:40 w TVP Kultura zostanie wyemitowany fragment koncertu Tommiego Emmanuela z Filharmonii Wrocławskiej. Fragment recitalu znakomitego gitarzysty jazzowego, Tommyego Emmanuela. Pochodzący z Australii muzyk znany jest z oryginalnego stylu gry, wykorzystującego technikę tzw. fing (..)
[czytaj więcej]

Wrzesień w Hard Rock Cafe
Hard Rock Cafe zaprasza na wtorkowe koncerty z cyklu Pepsi Rocks 02.09 EMIGRANCI 09.09 PŁYNY 16.09 LESSDRESS 23.09 AFROMENTAL 30.09 PUDELSI Godzina koncertów : 21:30 Bilety : przedsprzedaż w dniu koncertu www.shortcut.pl, www.ticketpro.pl , www.eventim.pl , www.ticketonline.pl
[czytaj więcej]