• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Orange the Juice na SZIGET FESTIWAL 2008
Zespół Orange the Juice zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wystąpi 15 sierpnia na tegorocznej edycji węgierskiego SZIGET FESTIWAL, jednego z największych, europejskich festiwali muzycznych, który odbywa się corocznie w Budapeszcie. Polacy wystąpią jako jeden z uczestników Sceny A38, g (..)
[czytaj więcej]

Marek Napiórkowski - Wolno feat. Gregoire Maret
W dniach 20-24 sierpnia odbędzie się trasa kwartetu Marka Napiórkowskiego z gościnnym udziałem wirtuoza harmonijki ustnej Gregoire Mareta. Podczas kilku ekskluzywnych koncertów muzycy zagrają materiał z entuzjastycznie przyjętego albumu "Wolno". Wydana w zeszłym roku płyta "Wolno" (Univer (..)
[czytaj więcej]

Fingerstyle na Woodstock
Po raz kolejny wracamy z Woodstock z bagażem niesamowitych wrażeń, nowych znajomości i setek zagranych piosenek. W naszym gitarowym namiocie, jak co roku, każdy, kto chciał, mógł pograć na akustykach T.Burton lub też uczestniczyć we Frikolekcjach - darmowych warsztatach gitarowych. W tym (..)
[czytaj więcej]

Jubileuszowe DVD grupy Vader
30 sierpnia w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu Vader. Cały koncert będzie rejestrowany z myślą o wydaniu płyty DVD. Płyta DVD, ktora ma być nazwana \"XXV\" zostanie wydana w roku 2009. Zespół Veder planują grać ponad dwie godziny a w repertuarze uwz (..)
[czytaj więcej]

BILLY SHEEHAN i pokaz Yamahy w klubie Free Blues Club
31 sierpnia w klubie Free Blues Club odbędzie się koncert w którym wystapi Billy Sheehan w ramach którego odbedzie się pokaz firmy YAMAHA z udziałem salonu muzycznego FAN.
[czytaj więcej]

Audycja z Yaniną Iwańskim w radiowej Trójce
W czwartek 7 sierpnia 2008 na antenie "Trójki" Polskiego Radia w audycji Artura Orzecha będziecie mogli usłyszeć muzykę z prywatnej kolekcji Janusza Yaniny Iwańskiego. Audycji Artura Orzecha poświęconej Yaninie Iwańskiemu będzie można wysłuchać jutro w godzinach 13-15. www.yanina.art.pl (..)
[czytaj więcej]

Nowe modele Admiry!
Eclipse oraz Malaga EC to nowe gitary w bogatej ofercie producenta hiszpańskich gitar Admira. Admira Eclipse o głębokiej czarnej barwie została wzbogacona o preamp Shadow, dzięki któremu zaletą Eclipse będzie nie tylko stylowy wygląd, ale także interesujące, elektroklasyczne brzmienie. Ma (..)
[czytaj więcej]

Gitary Framus bez markera traditional
Od tej chwili wszystkie instrumenty wyprodukowane przez lutników firmy Framus w Markneukirchen w Niemczech bedą pozbawione markera traditional na główce gitary. Samo logo Framus pozostawione będzie jednakże w niezmienionej formie. Oczywiście od zasady tej istnieją wyjątki – nasze flagowe (..)
[czytaj więcej]

Wygraj struny Martin Eric Clapton Choice!
TopGuitar oraz Sklep Muzyczny Gama - dystrybutor marki Matrin - mają dla wszystkich fanów Erica Claptona ciekawą propozycję  dzięki lekturze magazynu TG można wygrać komplet strun do gitar akustycznych firmy Martin sygnowanych przez Erica Claptona - Clapton Choice. Co oznacza określenie \'r (..)
[czytaj więcej]

Multimedialne kursy gry na gitarze - zestawienie
Kursy gry na gitarze powracają! Przedstawiamy szczegółowe opisy i zestawienie 8 najlepszych kursów gitarowych w Polsce. Aby zobaczyć szczegóły przejdź na stronę Zestawienie kursów gry na gitarze Powróciła również promocja przy zakupie obu części kursu firmy Mandora i Acoustic, do ka (..)
[czytaj więcej]

PKO BP London Live - Polish Music Festival
Czołówka polskich gwiazd muzycznych zagra na Wembley Arena w Londynie 7 września na scenie głównej Wembley Arena w Londynie zagrają Bajm, Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Wilki, Bracia i Natalia Kukulska. PKO BP London Live – Polish Music Festival to pierwszy festiwal polskiej muzyki r (..)
[czytaj więcej]

VIII Festiwal muzyki metalowej S'thrash'ydło 2008
Po latach milczenia i niebytu medialnego wraca na kalendarze imprez muzycznych najlepszy festiwal z przełomu lat 80-90. W pierwszej połowie sierpnia na Błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbędzie się reaktywowany festiwal muzyki metalowej – S’THRASH’YDŁO 2008. Towarzysz (..)
[czytaj więcej]

THIN LIZZY po raz pierwszy w Polsce!
Thin Lizzy to najsłynniejsza irlandzka hard rockowa grupa muzyczna, która na stałe zapisała się w kanonie muzycznych lektur obowiązkowych za sprawą takich niezapomnianych przebojów jak np.: „Whiskey In The Jar” z 1973 roku, „The Boys Are Back In Town” czy „Jailbreak” z 1976 roku. (..)
[czytaj więcej]