Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Czy gitara akustyczna z pickupem magnetycznym to jest gitara elektryczna?
Decydując się na zakup pierwszej w swoim życiu gitary akustycznej masz niewątpliwie swoje powody. Najbardziej prawdopodobne z nich jest to, że: • podoba się tobie gitara akustyczna bo jest ładniejsza od klasycznej; • lubisz dźwięczne brzmienie gitary akustycznej ze stalowymi strun (..)
[czytaj więcej]

KOLEJNE NAGRODY NA GUITAR AWARDS 2014!
Z przyjemnością dopisujemy do puli nagród konkursu Guitar Awards znakomite efekty gitarowe Tech 21, oraz renomowane struny amerykańskiej firmy SIT.Dziękujemy jednocześnie za wsparcie firmie Sound Service Germany. Tech 21 Character BritishTech 21 Character BlondeSIT 9-46 12 kompletó (..)
[czytaj więcej]

Festiwal gitarowy GUITAR AWARDS 2014
www.guitarawards.eu W dniach 21-22 marca 2014 w Bemowskim Centrum Kultury Artbem w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Guitar Awards 2014 Festiwal ten odbędzie się dzięki współpracy najważniejszych firm , mediów i instytucji związanych z szeroko pojętą branżą gitarową w na (..)
[czytaj więcej]

Kabel gitarowy Fender prawie o połowę taniej!
Aż 46% rabatu na kabel Fender Vintage Voltage 5,5m! Porządny kabel za 40 zł do wyczerpania zapasów! http://muzyczneokazje.pl/gitarowe-instrumentalne/131-fender-vintage-voltage-18-kabel-55m.html
[czytaj więcej]

Akcesoria gitarowe taniej!
Akcesoria gitarowe z rabatem nawet 38%! Tylko na MUZYCZNEOKAZJE.PL Paski, pokrowce, struny i inne akcesoria w najlepszych cenach - kliknij i sprawdź naszą ofertę. http://muzyczneokazje.pl/6-gitary?orderby=price&orderway=asc
[czytaj więcej]

Zestaw akcesoriów Fender wersja DELUXE z rabatem 28%!
Specjalna oferta - 8 produktów Fender o wartości 335 zł za jedyne 239 zł! Zestaw zawiera: Tuner gitarowy Fender FCT-012 Struny do gitary elektrycznej Fender (do wyboru 9-42, 9-46, 10-46, 10-52) Zestaw kostek Fender 351 Make History Pick Tin Pasek Fender Monogram Black/Yellow/Brown Pły (..)
[czytaj więcej]

Fender z rabatem 28%!
Specjalna oferta na akcesoria Fender z rabatem 28%! Zestaw 7 produktów za jedyne 150 zł! Idealny prezent dla gitarzysty :) Dostępny również w wersji DELUXE! Zestaw zawiera: Tuner gitarowy Fender FT-004 Struny do gitary elektrycznej Fender (do wyboru 9-42, 9-46, 10-46, 10-52) 12 kostek 351 Rock- (..)
[czytaj więcej]

Gitara elektryczna Ibanez ARZ800 na EMG -22%!
24 progi i 25-calowa skala gitar ARZ podnosi poprzeczkę w segmencie gitar single-cut. Łagodne połączenie gryfu z korpusem daje wysoki komfort gry, a mostek Tight-Tune i przystawki EMG czynią serię ARZ optymalnym wyborem dla muzyków grających zarówno ciężkie riffy jak i shredderów świdru (..)
[czytaj więcej]

Warsztaty perkusyjen we Wrocławiu
Mike Mangini (ur. 18 kwietnia 1963 w Newton) amerykański muzyk i perkusista, znany przede wszystkim ze współpracy z grupami muzycznymi Annihilator, Extreme oraz z gitarzystą Stevem Vaiem. Były wykładowca Berklee College of Music w Bostonie. Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy. Zwycięzca (..)
[czytaj więcej]

Interaktywna gazetka od RIFF.net.pl
Interaktywny katalog od Salony Muzyczne Riff całkiem fajny i całkiem sprytny, sprawdźcie sami, zabawki dla gitarzystów już od strony 5 => http://riff.net.pl/katalog/index.php#book/5
[czytaj więcej]

SnakePick – Kostki nowej generacji
Tworząc muzykę starasz skupić się na prawidłowej pracy palców lewej ręki na gryfie, ostatnią rzeczą o jakiej myślisz to koncentracja na prawidłowym przytrzymywaniu kostki w dłoni. Kostki SnakePick pozostając na palcu pomagają Ci się skupić bardziej na tym co grasz a nie jak g (..)
[czytaj więcej]

Warsztaty muzyczne na zamku
Rozpoczął się nabór na warsztaty „Blues nad Bobrem”. To jedne z największych warsztatów muzycznych w Polsce. Rozpoczynają się 5 sierpnia na Zamku w Kliczkowie, nieopodal Bolesławca. Zajęcia odbywać się będą w klasach: Bas (Tomasz Grabowy) Gitara (Jacek Jaguś, Artur Lesicki, Marek (..)
[czytaj więcej]

Mocne uderzenie
Mocne Uderzenie to przegląd młodzieżowych zespołów rock’owych organizowany od 2008 roku. Co roku, w lipcu, stawiamy naprzeciw siebie młode zespoły. „Rywalizacja” ta, ma na celu integracje środowiska rockowego. Udowadniamy niedowiarkom, że w tak małej miejscowości j (..)
[czytaj więcej]