Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Zestaw akcesoriów Fender wersja DELUXE z rabatem 28%!
Specjalna oferta - 8 produktów Fender o wartości 335 zł za jedyne 239 zł! Zestaw zawiera: Tuner gitarowy Fender FCT-012 Struny do gitary elektrycznej Fender (do wyboru 9-42, 9-46, 10-46, 10-52) Zestaw kostek Fender 351 Make History Pick Tin Pasek Fender Monogram Black/Yellow/Brown Pły (..)
[czytaj więcej]

Fender z rabatem 28%!
Specjalna oferta na akcesoria Fender z rabatem 28%! Zestaw 7 produktów za jedyne 150 zł! Idealny prezent dla gitarzysty :) Dostępny również w wersji DELUXE! Zestaw zawiera: Tuner gitarowy Fender FT-004 Struny do gitary elektrycznej Fender (do wyboru 9-42, 9-46, 10-46, 10-52) 12 kostek 351 Rock- (..)
[czytaj więcej]

Gitara elektryczna Ibanez ARZ800 na EMG -22%!
24 progi i 25-calowa skala gitar ARZ podnosi poprzeczkę w segmencie gitar single-cut. Łagodne połączenie gryfu z korpusem daje wysoki komfort gry, a mostek Tight-Tune i przystawki EMG czynią serię ARZ optymalnym wyborem dla muzyków grających zarówno ciężkie riffy jak i shredderów świdru (..)
[czytaj więcej]

Warsztaty perkusyjen we Wrocławiu
Mike Mangini (ur. 18 kwietnia 1963 w Newton) amerykański muzyk i perkusista, znany przede wszystkim ze współpracy z grupami muzycznymi Annihilator, Extreme oraz z gitarzystą Stevem Vaiem. Były wykładowca Berklee College of Music w Bostonie. Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy. Zwycięzca (..)
[czytaj więcej]

Interaktywna gazetka od RIFF.net.pl
Interaktywny katalog od Salony Muzyczne Riff całkiem fajny i całkiem sprytny, sprawdźcie sami, zabawki dla gitarzystów już od strony 5 => http://riff.net.pl/katalog/index.php#book/5
[czytaj więcej]

SnakePick – Kostki nowej generacji
Tworząc muzykę starasz skupić się na prawidłowej pracy palców lewej ręki na gryfie, ostatnią rzeczą o jakiej myślisz to koncentracja na prawidłowym przytrzymywaniu kostki w dłoni. Kostki SnakePick pozostając na palcu pomagają Ci się skupić bardziej na tym co grasz a nie jak g (..)
[czytaj więcej]

Warsztaty muzyczne na zamku
Rozpoczął się nabór na warsztaty „Blues nad Bobrem”. To jedne z największych warsztatów muzycznych w Polsce. Rozpoczynają się 5 sierpnia na Zamku w Kliczkowie, nieopodal Bolesławca. Zajęcia odbywać się będą w klasach: Bas (Tomasz Grabowy) Gitara (Jacek Jaguś, Artur Lesicki, Marek (..)
[czytaj więcej]

Mocne uderzenie
Mocne Uderzenie to przegląd młodzieżowych zespołów rock’owych organizowany od 2008 roku. Co roku, w lipcu, stawiamy naprzeciw siebie młode zespoły. „Rywalizacja” ta, ma na celu integracje środowiska rockowego. Udowadniamy niedowiarkom, że w tak małej miejscowości j (..)
[czytaj więcej]

Tanie struny? Tanie instrumenty?
Szukasz tanich strun i tanich instrumentów? Okazji w sklepach muzycznych? Zanim zdecydujesz sie na zakupy w konkretnych sklepie muzycznym pamiętaj aby sprawdzić kupony znizkowe na naszym serwisie http://sklepymuzyczne24.pl/kupony-rabatowe
[czytaj więcej]

Mocne uderzenie
Cała idea narodziła się na początku 2008 roku z inicjatywy Dyrektorki Gminnego Centrum Kultury - Grażyny Piasecznej. Myśl ta przerodziła się w dwudniowe święto muzyki rockowej! W naszej małej miejscowości Baranów (woj. Lubelskie, pow. Puławski), było to zupełnie czymś nowym! 2 (..)
[czytaj więcej]

Laboga czyli polskie dobre wzmacniacze lampowe
Zaczęło się, kiedy miałem 16 lat w roku 1968. Założyłem zespól rockowy, w którym grałem na gitarze. Po jakimś czasie, była nam potrzebna aparatura nagłośnieniowa, a juz właśnie w tych latach uczyłem się elektroniki i bardzo się interesowałem wzmacniaczami, wiec zrobiłem sobie wz (..)
[czytaj więcej]

Rozpoczęły się zapisy na 12. Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej.
Wszystkich tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności gry na gitarze serdecznie zapraszamy do udziału w Letnim Festiwalu Gitary w Krzyżowej (26 lipca – 3 sierpnia br.). Już dzisiaj można zapisać się na lekcje indywidualne i grupowe w kategoriach gitara klasyczna, jazz, fl (..)
[czytaj więcej]

Czyścik do strun Planet Waves XLR8
Planet Waves XLR8 – czyścik do strun pozwala nam zachować ich dłuższą żywotność. Wystarczyprzetrzeć struny w górę i w dół, przy pomocy łatwego w użyciu aplikatora i cieszyć się wrażeniemgładszych strun co pozwala grać szybciej, a jednocześnie palce nie &bdquo (..)
[czytaj więcej]