• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

SnakePick – Kostki nowej generacji
Tworząc muzykę starasz skupić się na prawidłowej pracy palców lewej ręki na gryfie, ostatnią rzeczą o jakiej myślisz to koncentracja na prawidłowym przytrzymywaniu kostki w dłoni. Kostki SnakePick pozostając na palcu pomagają Ci się skupić bardziej na tym co grasz a nie jak g (..)
[czytaj więcej]

Warsztaty muzyczne na zamku
Rozpoczął się nabór na warsztaty „Blues nad Bobrem”. To jedne z największych warsztatów muzycznych w Polsce. Rozpoczynają się 5 sierpnia na Zamku w Kliczkowie, nieopodal Bolesławca. Zajęcia odbywać się będą w klasach: Bas (Tomasz Grabowy) Gitara (Jacek Jaguś, Artur Lesicki, Marek (..)
[czytaj więcej]

Mocne uderzenie
Mocne Uderzenie to przegląd młodzieżowych zespołów rock’owych organizowany od 2008 roku. Co roku, w lipcu, stawiamy naprzeciw siebie młode zespoły. „Rywalizacja” ta, ma na celu integracje środowiska rockowego. Udowadniamy niedowiarkom, że w tak małej miejscowości j (..)
[czytaj więcej]

Tanie struny? Tanie instrumenty?
Szukasz tanich strun i tanich instrumentów? Okazji w sklepach muzycznych? Zanim zdecydujesz sie na zakupy w konkretnych sklepie muzycznym pamiętaj aby sprawdzić kupony znizkowe na naszym serwisie http://sklepymuzyczne24.pl/kupony-rabatowe
[czytaj więcej]

Mocne uderzenie
Cała idea narodziła się na początku 2008 roku z inicjatywy Dyrektorki Gminnego Centrum Kultury - Grażyny Piasecznej. Myśl ta przerodziła się w dwudniowe święto muzyki rockowej! W naszej małej miejscowości Baranów (woj. Lubelskie, pow. Puławski), było to zupełnie czymś nowym! 2 (..)
[czytaj więcej]

Laboga czyli polskie dobre wzmacniacze lampowe
Zaczęło się, kiedy miałem 16 lat w roku 1968. Założyłem zespól rockowy, w którym grałem na gitarze. Po jakimś czasie, była nam potrzebna aparatura nagłośnieniowa, a juz właśnie w tych latach uczyłem się elektroniki i bardzo się interesowałem wzmacniaczami, wiec zrobiłem sobie wz (..)
[czytaj więcej]

Rozpoczęły się zapisy na 12. Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej.
Wszystkich tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności gry na gitarze serdecznie zapraszamy do udziału w Letnim Festiwalu Gitary w Krzyżowej (26 lipca – 3 sierpnia br.). Już dzisiaj można zapisać się na lekcje indywidualne i grupowe w kategoriach gitara klasyczna, jazz, fl (..)
[czytaj więcej]

Czyścik do strun Planet Waves XLR8
Planet Waves XLR8 – czyścik do strun pozwala nam zachować ich dłuższą żywotność. Wystarczyprzetrzeć struny w górę i w dół, przy pomocy łatwego w użyciu aplikatora i cieszyć się wrażeniemgładszych strun co pozwala grać szybciej, a jednocześnie palce nie &bdquo (..)
[czytaj więcej]

Fingerstyle Feeling
18-19 maja 2012! Przez dwa dni Kalisz będzie stolicą gitary akustycznej. Przepełni się subtelnym dźwiękiem i magią tego niesamowitego instrumentu. Do najstarszego miasta w Polsce zjadą się najlepsi gitarzyści akustyczni nie tylko z kraju ale również – jak w przypadku gwiazdy (..)
[czytaj więcej]

Kolędy na gitarę
W księgarni muzycznej SklepMuzyczny24.com trwa właśnie promocja na kolędy na gitarę w zestawie ze śpiewnikiem rockowym. Przy zakupie całego zestawu, łącznie 4 części klient otrzymuje rabat zniżkowy, promocja trwa tylko 10 dni. Kolędy gitarowe wydawnictwa Absonic to jedyna pozycja na pol (..)
[czytaj więcej]

Wojny Gitarowe, 3 edycja
Podczas krakowskiego superkoncertu usłyszymy na żywo popisy 12 utalentowanychgitarzystów (w tym laureata Solo Życia 2010) walczących o zwycięstwo w finale trzeciej edycjikonkursu Wojny Gitarowe . Nagroda główna to: Ekskluzywna, customowa gitara elektryczna LOOTNICK, znakomitagita (..)
[czytaj więcej]

Struny gitarowe Elixir
Struny gitarowe Elixir są częścią koncernu W. L. Gore & Associates, który rozpoczął swoją działalność w roku 1958. Główną zaletą owych strun jest niespotykana trwałość (pięć razy dłuższa żywotność niż u innych producentów) a także świetne brzmienie. Eli (..)
[czytaj więcej]

Głosowanie w Guitar Idol!
Z początkiem sierpnia tego roku ruszył kolejny etap międzynarodowego konkursu gitarowego „Guitar Idol III Competition”. W drodze głosowania internautów oraz decyzją jury, została wybrana do półfinału setka utalentowanych gitarzystów, którzy walczą (..)
[czytaj więcej]