Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Laboga czyli polskie dobre wzmacniacze lampowe
Zaczęło się, kiedy miałem 16 lat w roku 1968. Założyłem zespól rockowy, w którym grałem na gitarze. Po jakimś czasie, była nam potrzebna aparatura nagłośnieniowa, a juz właśnie w tych latach uczyłem się elektroniki i bardzo się interesowałem wzmacniaczami, wiec zrobiłem sobie wz (..)
[czytaj więcej]

Rozpoczęły się zapisy na 12. Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej.
Wszystkich tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności gry na gitarze serdecznie zapraszamy do udziału w Letnim Festiwalu Gitary w Krzyżowej (26 lipca – 3 sierpnia br.). Już dzisiaj można zapisać się na lekcje indywidualne i grupowe w kategoriach gitara klasyczna, jazz, fl (..)
[czytaj więcej]

Czyścik do strun Planet Waves XLR8
Planet Waves XLR8 – czyścik do strun pozwala nam zachować ich dłuższą żywotność. Wystarczyprzetrzeć struny w górę i w dół, przy pomocy łatwego w użyciu aplikatora i cieszyć się wrażeniemgładszych strun co pozwala grać szybciej, a jednocześnie palce nie &bdquo (..)
[czytaj więcej]

Fingerstyle Feeling
18-19 maja 2012! Przez dwa dni Kalisz będzie stolicą gitary akustycznej. Przepełni się subtelnym dźwiękiem i magią tego niesamowitego instrumentu. Do najstarszego miasta w Polsce zjadą się najlepsi gitarzyści akustyczni nie tylko z kraju ale również – jak w przypadku gwiazdy (..)
[czytaj więcej]

Kolędy na gitarę
W księgarni muzycznej SklepMuzyczny24.com trwa właśnie promocja na kolędy na gitarę w zestawie ze śpiewnikiem rockowym. Przy zakupie całego zestawu, łącznie 4 części klient otrzymuje rabat zniżkowy, promocja trwa tylko 10 dni. Kolędy gitarowe wydawnictwa Absonic to jedyna pozycja na pol (..)
[czytaj więcej]

Wojny Gitarowe, 3 edycja
Podczas krakowskiego superkoncertu usłyszymy na żywo popisy 12 utalentowanychgitarzystów (w tym laureata Solo Życia 2010) walczących o zwycięstwo w finale trzeciej edycjikonkursu Wojny Gitarowe . Nagroda główna to: Ekskluzywna, customowa gitara elektryczna LOOTNICK, znakomitagita (..)
[czytaj więcej]

Struny gitarowe Elixir
Struny gitarowe Elixir są częścią koncernu W. L. Gore & Associates, który rozpoczął swoją działalność w roku 1958. Główną zaletą owych strun jest niespotykana trwałość (pięć razy dłuższa żywotność niż u innych producentów) a także świetne brzmienie. Eli (..)
[czytaj więcej]

Głosowanie w Guitar Idol!
Z początkiem sierpnia tego roku ruszył kolejny etap międzynarodowego konkursu gitarowego „Guitar Idol III Competition”. W drodze głosowania internautów oraz decyzją jury, została wybrana do półfinału setka utalentowanych gitarzystów, którzy walczą (..)
[czytaj więcej]

Dni GITARY w Krakowie, 3 i 4 wrzesnia 10zł wstęp na 2 dni!
Klub pod Jaszczurami zamieni się w istny  raj dla maniaków gitarowego grania . Warsztaty gitarowe poprowadzą: Jacek Królik  (gitara elektryczna), Piotr Restecki (gitara akustyczna). Warsztaty uświetnią także prezentacje sprzętu muzycznego w dystrybucji MUSIC INFO Prezentacje poprowad (..)
[czytaj więcej]

Konkurs dla gitarzystów, suma nagrod 2000zł
Po raz trzeci organizujemy turniej gitarowy w serwisie Gitarzysci.pl – zapisy trwają do 22 czerwca (wtorek, do północy). Po raz kolejny gitarzyści stana do walki w systemie pucharowym i po rundzie eliminacyjnej najlepsi zmierza się w rozgrywkach finałowych. Wejdź na http://gitarzy (..)
[czytaj więcej]

Światowej klasy gitarzysta rockowy ponownie w Polsce!
Neil Zaza, jeden z najlepszych gitarzystów rockowych na świecie wraca po trzech latach doPolski, by promować swój najnowszy album „212”. Artysta, grający i nagrywający w swojejkarierze z takimi tuzami jak Joe Satriani, Steve Vai, Michael Anthony, czy Jordan Rudesswystą (..)
[czytaj więcej]

FOLK’em ALL TOUR II Edycja
Już 1 kwietnia rusza druga edycja trasy koncertowej “FOLK’em ALL TOUR”,zainicjowanej przez folk metalowy projekt Percival Schuttenbach. W ramach jej wiosennej części, czeka nas 10 różniących się składem koncertów.Towarzyszyć im będą: Roberto Delira & Komp (..)
[czytaj więcej]

Turniej gitarowy wystartował
Gitarowe bitwy wystartowąły na dobre na Gitarzysci.pl. W turnieju gitarowym wystartuje 16 gitarzystow i metoda eliminacji dojdziemy do wielkiego finału. Obserwuj bitwy gitarowe na naszym forum gitarowym.
[czytaj więcej]