• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wojny Gitarowe, 3 edycja
Podczas krakowskiego superkoncertu usłyszymy na żywo popisy 12 utalentowanychgitarzystów (w tym laureata Solo Życia 2010) walczących o zwycięstwo w finale trzeciej edycjikonkursu Wojny Gitarowe . Nagroda główna to: Ekskluzywna, customowa gitara elektryczna LOOTNICK, znakomitagita (..)
[czytaj więcej]

Struny gitarowe Elixir
Struny gitarowe Elixir są częścią koncernu W. L. Gore & Associates, który rozpoczął swoją działalność w roku 1958. Główną zaletą owych strun jest niespotykana trwałość (pięć razy dłuższa żywotność niż u innych producentów) a także świetne brzmienie. Eli (..)
[czytaj więcej]

Głosowanie w Guitar Idol!
Z początkiem sierpnia tego roku ruszył kolejny etap międzynarodowego konkursu gitarowego „Guitar Idol III Competition”. W drodze głosowania internautów oraz decyzją jury, została wybrana do półfinału setka utalentowanych gitarzystów, którzy walczą (..)
[czytaj więcej]

Dni GITARY w Krakowie, 3 i 4 wrzesnia 10zł wstęp na 2 dni!
Klub pod Jaszczurami zamieni się w istny  raj dla maniaków gitarowego grania . Warsztaty gitarowe poprowadzą: Jacek Królik  (gitara elektryczna), Piotr Restecki (gitara akustyczna). Warsztaty uświetnią także prezentacje sprzętu muzycznego w dystrybucji MUSIC INFO Prezentacje poprowad (..)
[czytaj więcej]

Konkurs dla gitarzystów, suma nagrod 2000zł
Po raz trzeci organizujemy turniej gitarowy w serwisie Gitarzysci.pl – zapisy trwają do 22 czerwca (wtorek, do północy). Po raz kolejny gitarzyści stana do walki w systemie pucharowym i po rundzie eliminacyjnej najlepsi zmierza się w rozgrywkach finałowych. Wejdź na http://gitarzy (..)
[czytaj więcej]

Światowej klasy gitarzysta rockowy ponownie w Polsce!
Neil Zaza, jeden z najlepszych gitarzystów rockowych na świecie wraca po trzech latach doPolski, by promować swój najnowszy album „212”. Artysta, grający i nagrywający w swojejkarierze z takimi tuzami jak Joe Satriani, Steve Vai, Michael Anthony, czy Jordan Rudesswystą (..)
[czytaj więcej]

FOLK’em ALL TOUR II Edycja
Już 1 kwietnia rusza druga edycja trasy koncertowej “FOLK’em ALL TOUR”,zainicjowanej przez folk metalowy projekt Percival Schuttenbach. W ramach jej wiosennej części, czeka nas 10 różniących się składem koncertów.Towarzyszyć im będą: Roberto Delira & Komp (..)
[czytaj więcej]

Turniej gitarowy wystartował
Gitarowe bitwy wystartowąły na dobre na Gitarzysci.pl. W turnieju gitarowym wystartuje 16 gitarzystow i metoda eliminacji dojdziemy do wielkiego finału. Obserwuj bitwy gitarowe na naszym forum gitarowym.
[czytaj więcej]

Efekty gitarowe EXAR
Firma EXAR we współpracy z forum dla gitarzystów basowych Basowka.pl rozpoczyna darmowe testy efektów basowych. Zobacz szczegóły testow i zapisz się, jesli jestes zarejestrowany na forum wystarczająco długo możesz mieć okazję do testow efektów gitarowych za (..)
[czytaj więcej]

Wojny Gitarowe 2011 - Konkurs
Konkurs Wojny gitarowe 2011 - do wygrania gitara LOOTNICK i HOFNER !!! Wszystkich gitarzystów tworzących własną muzykę zapraszamy do wzięciaudziału w trzeciej edycji konkursu „Wojny Gitarowe”.Na uczestników czekają liczne nagrody, nawet za sam udział w konkursie. Zgrona zgłoszonych u (..)
[czytaj więcej]

Gitarowe Wojny 2011
Nowy konkurs dla gitarzystów, Gitarowe Wojny 2011 już nadchodzi! Zgłoszenia można nadsyłać na adres redakcja@wojnygitarowe.pl do 31 stycznia! Czytaj szczegóły konkursu Gitarowe Wojny 2011 - zobacz też jak możesz wygrać nagrode dla siebie, poleć konkurs znajomemu i zgarniaj na (..)
[czytaj więcej]

Prezentacja gitar Godin i Seagull
Na początku grudnia tego roku sklepy muzyczne sieci Rock'N'Roll odwiedzi Franco Contrino. Ten znakomity gitarzysta jest także specjalistą od gitar marki Godin i Seagull. Podczas prezentacji i pokazów prowadzonych przez Franca, uczestnicy będą mieli niespotykaną okazję, by bliżej po (..)
[czytaj więcej]

Kolędy na gitarę
W końcu w jednym miejscu, dziesiątki kolęd w śpiewniku z chwytami i tabulaturami na gitarę. Łatwe kolędy na gitarę to ponad 90 stron nalpopularniejszych polskich kolęd. Zobacz teraz w księgarni muzycznej SklepMuzyczny24.com
[czytaj więcej]