• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Gitarowe Wojny 2011
Nowy konkurs dla gitarzystów, Gitarowe Wojny 2011 już nadchodzi! Zgłoszenia można nadsyłać na adres redakcja@wojnygitarowe.pl do 31 stycznia! Czytaj szczegóły konkursu Gitarowe Wojny 2011 - zobacz też jak możesz wygrać nagrode dla siebie, poleć konkurs znajomemu i zgarniaj na (..)
[czytaj więcej]

Prezentacja gitar Godin i Seagull
Na początku grudnia tego roku sklepy muzyczne sieci Rock'N'Roll odwiedzi Franco Contrino. Ten znakomity gitarzysta jest także specjalistą od gitar marki Godin i Seagull. Podczas prezentacji i pokazów prowadzonych przez Franca, uczestnicy będą mieli niespotykaną okazję, by bliżej po (..)
[czytaj więcej]

Kolędy na gitarę
W końcu w jednym miejscu, dziesiątki kolęd w śpiewniku z chwytami i tabulaturami na gitarę. Łatwe kolędy na gitarę to ponad 90 stron nalpopularniejszych polskich kolęd. Zobacz teraz w księgarni muzycznej SklepMuzyczny24.com
[czytaj więcej]

Gitarowe wyzwania 2
"Gitarowe wyzwania 2", nowa szkoła na gitarę Krzysztofa Błasia bedzie miała swoja premirę na targach MusicMedia w Krakowie. Pierwsze recenzje już wkrótce a tymczasem zapraszamy do ogladania trailera reklamującego szkołę. Pierwszą część szkoły Gitarowe wyzwania można zobaczyć w księ (..)
[czytaj więcej]

Prezentacja ABSONIC na MUSIC MEDIA
Zapraszamy na prezentacje Wydawnictwa Muzycznego ABSONIC na targach Music Media 2010 Kraków, ul. Centralna 41a 23.09.2010 (czwartek) 13:00. Koncert fina owy konkursu dla gitarzystów „Wojny Gitarowe 2010”. Liczne nagrody dla publiczności. 14:00. Koncert zespo u Krzysztof B (..)
[czytaj więcej]

Rock'n'Roll Music Festival
Rock'n'Roll Music Festival po 2 letniej przerwie wraca ze zdwojoną siłą! To już IV edycja i z pewnością nie ostatnia. W tym roku eliminacje odbędą się w największych miastach w prawie całej Polsce (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Częstochowa, Kraków). Dzięki temu mamy n (..)
[czytaj więcej]

Nowe Forum Basowe
Po upadku forum muzycznego Woobie Doobie powstało nowe forum dla basistów Basowka.pl - Zapraszamy wszystkich basistów!
[czytaj więcej]

Warsztaty gitarowe 50 ćwiczeń na gitarę solo (fingerstyle)
Już dostępna w naszej księgarni muzycznej! Książka przeznaczona dla gitarzystów będących na różnym stopniu zaawansowania. Bogaty wybór ćwiczeń, które w systematyczny i wszechstronny sposób przygotują do sprawnego wykonywania utworów w stylu ˝fingerstyle˝. Technika ta znajduj (..)
[czytaj więcej]

Kolejny polski sprzęt dla basistów
  Oto najnowszy produkt polskiej firmy Hand Box, która po latach cichej i skromnej produkcji wchodzi z impetem na rynek, oferując zupełnie nowy i kuszący zestaw dla basistów. Zestaw RED FIGHTER składa się z głowy oraz dwóch kolumn głośnikowych. Kolumny wyposażone są w głośniki 2 x 10 (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - Marzec 2010
Marcowy numer TG poświęcamy Patowi Metheny'emu, który właśnie w tym miesiącu odwiedza nasz kraj! Pat Metheny – gitarzysta, który od lat jest pionierem gitary jazzowej, próbuje wciąż nowych, nieszablonowych rozwiązań i wciela je następnie w życie jako nowy st (..)
[czytaj więcej]

Nowy TOPGUITAR - Luty 2009
Steve Vai - „artysta doskonały” – łączący niezrównaną technikę i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach warsztat wykonawczy z perfekcyjnym opanowaniem zasad muzyki oraz umiejętnością ich przetworzenia i wykorzystania na swój własny, oryginalny sposób. To człowiek, któr (..)
[czytaj więcej]

Kostkowanie na 3 sposoby
Nasza lewa ręka ma do dyspozycji mnóstwo technik: podciągi, wibrato, legato, flażolety itp. Wydawać by się mogło, że prawa ręka ma tylko kostkować równo i będzie dobrze. Niestety jak to na gitarze bywa, nie jest tak łatwo i istnieje kilka ciekawych technik kostkowania. C (..)
[czytaj więcej]

Magazyn dla gitarzystów
Nowy rok i nowości. TopGuitar został miesięcnzikiem i oferuje nowe prenumeraty z gwarancją satysfakcji, nie podoba ci się otrzymany magazyn, otrzymasz zwrto pieniędzy - to nowość na polskim rynku gitarowych magazynów. Każda prenumerata uczestniczy w losowaniugitary akustycznej Taylor (..)
[czytaj więcej]