• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Rock'n'Roll Music Festival
Rock'n'Roll Music Festival po 2 letniej przerwie wraca ze zdwojoną siłą! To już IV edycja i z pewnością nie ostatnia. W tym roku eliminacje odbędą się w największych miastach w prawie całej Polsce (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Częstochowa, Kraków). Dzięki temu mamy n (..)
[czytaj więcej]

Nowe Forum Basowe
Po upadku forum muzycznego Woobie Doobie powstało nowe forum dla basistów Basowka.pl - Zapraszamy wszystkich basistów!
[czytaj więcej]

Warsztaty gitarowe 50 ćwiczeń na gitarę solo (fingerstyle)
Już dostępna w naszej księgarni muzycznej! Książka przeznaczona dla gitarzystów będących na różnym stopniu zaawansowania. Bogaty wybór ćwiczeń, które w systematyczny i wszechstronny sposób przygotują do sprawnego wykonywania utworów w stylu ˝fingerstyle˝. Technika ta znajduj (..)
[czytaj więcej]

Kolejny polski sprzęt dla basistów
  Oto najnowszy produkt polskiej firmy Hand Box, która po latach cichej i skromnej produkcji wchodzi z impetem na rynek, oferując zupełnie nowy i kuszący zestaw dla basistów. Zestaw RED FIGHTER składa się z głowy oraz dwóch kolumn głośnikowych. Kolumny wyposażone są w głośniki 2 x 10 (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - Marzec 2010
Marcowy numer TG poświęcamy Patowi Metheny'emu, który właśnie w tym miesiącu odwiedza nasz kraj! Pat Metheny – gitarzysta, który od lat jest pionierem gitary jazzowej, próbuje wciąż nowych, nieszablonowych rozwiązań i wciela je następnie w życie jako nowy st (..)
[czytaj więcej]

Nowy TOPGUITAR - Luty 2009
Steve Vai - „artysta doskonały” – łączący niezrównaną technikę i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach warsztat wykonawczy z perfekcyjnym opanowaniem zasad muzyki oraz umiejętnością ich przetworzenia i wykorzystania na swój własny, oryginalny sposób. To człowiek, któr (..)
[czytaj więcej]

Kostkowanie na 3 sposoby
Nasza lewa ręka ma do dyspozycji mnóstwo technik: podciągi, wibrato, legato, flażolety itp. Wydawać by się mogło, że prawa ręka ma tylko kostkować równo i będzie dobrze. Niestety jak to na gitarze bywa, nie jest tak łatwo i istnieje kilka ciekawych technik kostkowania. C (..)
[czytaj więcej]

Magazyn dla gitarzystów
Nowy rok i nowości. TopGuitar został miesięcnzikiem i oferuje nowe prenumeraty z gwarancją satysfakcji, nie podoba ci się otrzymany magazyn, otrzymasz zwrto pieniędzy - to nowość na polskim rynku gitarowych magazynów. Każda prenumerata uczestniczy w losowaniugitary akustycznej Taylor (..)
[czytaj więcej]

Koszulki/T-Shirty dla gitarzystów
W końcu na polskim rynku pojawił się sklep z koszulkami który trafia w gusta gitarzystów. Kopruch.pl posiada w danej chwili 10 wzorów koszulek gitarowych a jak dowiedzileiśmy się w telefonicznie, w przygotowaniu jest juz kolejne 20 wzorów - wszystkie poświęcone gitarzystom i gitarze (rów (..)
[czytaj więcej]

Łatwe kolędy na gitarę
Łatwe kolędy na gitarę (z tabulaturą) - część 1 Wydawnictwo Absonic. Opracowanie B. Przybylski. 21 kolęd, bardziej lub mniej znanych, w łatwym opracowaniu na gitarę. Większość kolęd zawiera dodatkowe fragmenty w trudniejszym opracowaniu. Część opracowana jest w dwóch lub trze (..)
[czytaj więcej]

Minitury gitar
Miniatury gitar dla gitarzystów udzielających się na forach gitarowych. Wstaw swój model gitary do sygnatury/podpisu twoich postów.
[czytaj więcej]

Wojny Gitarowe - nowy konkurs
Jeszcze nie przebrzmiały echa występu na targach Music Media gitarzystów tworzących książkę i płytę „Wojny Gitarowe 2009”, a już myślimy o nowej edycji. Gitarzyści już szykują utwory do nowego konkursu, portal www.gitarowewojny.pl odlicza sekundy do rozpoczęcia edy (..)
[czytaj więcej]

Tapping oburęczny
Pierwszy w Polsce, obszerny podręcznik wprowadzający w świat niezwykle ciekawej techniki gitarowej jaką jest tapping oburęczny. Jest to technika gry na gitarze elektrycznej polegająca na wydobyciu dźwięku przy użyciu palców obu rąk poprzez energiczne uderzenie palcem o próg. Książka za (..)
[czytaj więcej]