• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowy TOPGUITAR - Luty 2009
Steve Vai - „artysta doskonały” – łączący niezrównaną technikę i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach warsztat wykonawczy z perfekcyjnym opanowaniem zasad muzyki oraz umiejętnością ich przetworzenia i wykorzystania na swój własny, oryginalny sposób. To człowiek, któr (..)
[czytaj więcej]

Kostkowanie na 3 sposoby
Nasza lewa ręka ma do dyspozycji mnóstwo technik: podciągi, wibrato, legato, flażolety itp. Wydawać by się mogło, że prawa ręka ma tylko kostkować równo i będzie dobrze. Niestety jak to na gitarze bywa, nie jest tak łatwo i istnieje kilka ciekawych technik kostkowania. C (..)
[czytaj więcej]

Magazyn dla gitarzystów
Nowy rok i nowości. TopGuitar został miesięcnzikiem i oferuje nowe prenumeraty z gwarancją satysfakcji, nie podoba ci się otrzymany magazyn, otrzymasz zwrto pieniędzy - to nowość na polskim rynku gitarowych magazynów. Każda prenumerata uczestniczy w losowaniugitary akustycznej Taylor (..)
[czytaj więcej]

Koszulki/T-Shirty dla gitarzystów
W końcu na polskim rynku pojawił się sklep z koszulkami który trafia w gusta gitarzystów. Kopruch.pl posiada w danej chwili 10 wzorów koszulek gitarowych a jak dowiedzileiśmy się w telefonicznie, w przygotowaniu jest juz kolejne 20 wzorów - wszystkie poświęcone gitarzystom i gitarze (rów (..)
[czytaj więcej]

Łatwe kolędy na gitarę
Łatwe kolędy na gitarę (z tabulaturą) - część 1 Wydawnictwo Absonic. Opracowanie B. Przybylski. 21 kolęd, bardziej lub mniej znanych, w łatwym opracowaniu na gitarę. Większość kolęd zawiera dodatkowe fragmenty w trudniejszym opracowaniu. Część opracowana jest w dwóch lub trze (..)
[czytaj więcej]

Minitury gitar
Miniatury gitar dla gitarzystów udzielających się na forach gitarowych. Wstaw swój model gitary do sygnatury/podpisu twoich postów.
[czytaj więcej]

Wojny Gitarowe - nowy konkurs
Jeszcze nie przebrzmiały echa występu na targach Music Media gitarzystów tworzących książkę i płytę „Wojny Gitarowe 2009”, a już myślimy o nowej edycji. Gitarzyści już szykują utwory do nowego konkursu, portal www.gitarowewojny.pl odlicza sekundy do rozpoczęcia edy (..)
[czytaj więcej]

Tapping oburęczny
Pierwszy w Polsce, obszerny podręcznik wprowadzający w świat niezwykle ciekawej techniki gitarowej jaką jest tapping oburęczny. Jest to technika gry na gitarze elektrycznej polegająca na wydobyciu dźwięku przy użyciu palców obu rąk poprzez energiczne uderzenie palcem o próg. Książka za (..)
[czytaj więcej]

V Warszawski Festiwal Gitarowy
Oto informacja, którą dostaliśmy od organizatorów tej imprezy. Warszawski Festiwal Gitarowy odbył się po raz pierwszy w listopadzie 2005 roku w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, za nami już cztery edycje. Każda trochę inna, ale we wszystkich obowią (..)
[czytaj więcej]

Kobranocka okradziona!
Poniżej informacja pochodząca od managera zespołu W imieniu zespołu KOBRANOCKA proszę o zamieszczeniu krótkiej informacji o kradzieży gitar muzyków. Z góry dziękujemy za pomoc! W nocy z 28/29.09.2009 r. miało miejsce włamanie do, mieszczącej się w Toruniu na Stary (..)
[czytaj więcej]

Wielki Śpiewnik Rockowy - Promocja
Zestaw promocyjny zawiera dwie części Wielkiego śpiewnika rockowego oraz śpiewnik zespołu Wilki w promocyjnej cenie. Zobacz promocję w Sklepmuzyczny24.com Wielki Śpiewnik Rockowy część 1 Śpiewnik zawierający wszystkie piosenki zamieszczone w poszczególnych częściach ˝Śpiewnika rocko (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - wrzesień-październik 2009
Wrześniowo-październikowym wydaniem magazynu TopGuitar chcieliśmy uhonorować Les Paula - legendarnego konstruktora, muzyka i czarującego człowieka. Tej niezapomnianej postaci i wielkiemu dziełu jego życia poświęciliśmy serię artykułów opublikowanych w dziale Coverstory. Bieżący numer (..)
[czytaj więcej]

Nowy Slayer
Żywa legenda metalu – Slayer – ogłosił tytuł i datę długo oczekiwanej, dziesiątej w karierze zespołu płyty studyjnej. Album ‘World Painted Blood’ trafi na półki sklepowe 2 listopada, a szczegóły dotyczące płyty (w tym tracklistę) trafiły już na w (..)
[czytaj więcej]