• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Minitury gitar
Miniatury gitar dla gitarzystów udzielających się na forach gitarowych. Wstaw swój model gitary do sygnatury/podpisu twoich postów.
[czytaj więcej]

Wojny Gitarowe - nowy konkurs
Jeszcze nie przebrzmiały echa występu na targach Music Media gitarzystów tworzących książkę i płytę „Wojny Gitarowe 2009”, a już myślimy o nowej edycji. Gitarzyści już szykują utwory do nowego konkursu, portal www.gitarowewojny.pl odlicza sekundy do rozpoczęcia edy (..)
[czytaj więcej]

Tapping oburęczny
Pierwszy w Polsce, obszerny podręcznik wprowadzający w świat niezwykle ciekawej techniki gitarowej jaką jest tapping oburęczny. Jest to technika gry na gitarze elektrycznej polegająca na wydobyciu dźwięku przy użyciu palców obu rąk poprzez energiczne uderzenie palcem o próg. Książka za (..)
[czytaj więcej]

V Warszawski Festiwal Gitarowy
Oto informacja, którą dostaliśmy od organizatorów tej imprezy. Warszawski Festiwal Gitarowy odbył się po raz pierwszy w listopadzie 2005 roku w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, za nami już cztery edycje. Każda trochę inna, ale we wszystkich obowią (..)
[czytaj więcej]

Kobranocka okradziona!
Poniżej informacja pochodząca od managera zespołu W imieniu zespołu KOBRANOCKA proszę o zamieszczeniu krótkiej informacji o kradzieży gitar muzyków. Z góry dziękujemy za pomoc! W nocy z 28/29.09.2009 r. miało miejsce włamanie do, mieszczącej się w Toruniu na Stary (..)
[czytaj więcej]

Wielki Śpiewnik Rockowy - Promocja
Zestaw promocyjny zawiera dwie części Wielkiego śpiewnika rockowego oraz śpiewnik zespołu Wilki w promocyjnej cenie. Zobacz promocję w Sklepmuzyczny24.com Wielki Śpiewnik Rockowy część 1 Śpiewnik zawierający wszystkie piosenki zamieszczone w poszczególnych częściach ˝Śpiewnika rocko (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - wrzesień-październik 2009
Wrześniowo-październikowym wydaniem magazynu TopGuitar chcieliśmy uhonorować Les Paula - legendarnego konstruktora, muzyka i czarującego człowieka. Tej niezapomnianej postaci i wielkiemu dziełu jego życia poświęciliśmy serię artykułów opublikowanych w dziale Coverstory. Bieżący numer (..)
[czytaj więcej]

Nowy Slayer
Żywa legenda metalu – Slayer – ogłosił tytuł i datę długo oczekiwanej, dziesiątej w karierze zespołu płyty studyjnej. Album ‘World Painted Blood’ trafi na półki sklepowe 2 listopada, a szczegóły dotyczące płyty (w tym tracklistę) trafiły już na w (..)
[czytaj więcej]

„Wojny Gitarowe” na Music Mediach
Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC zaprasza serdecznie do udziału w licznych prezentacjach które odbędą się podczas tegorocznych targów Music Media (Kraków, ul. Centralna 41 A) * 2.10 (piątek) godz. 13.00, duża scena Tomasz Grabowy prezentuje szkołę gry „Moja bas&oacut (..)
[czytaj więcej]

Brzmienie Way Huge
Dunlop umieścił na swojej stronie internetowej filmiki demonstracyjne nowych efektów Way Huge Electronics. Bohaterami krótkiej prezentacji audio-wizualnej są: distortion Fat Sandwich i fuzz Swollen Pickle, który jest reedycją oryginalnego efektu produkowanego w latach 90-tyc (..)
[czytaj więcej]

Eliminacje do Free Blues Riff Festival zakończone
Salon Riff w Szczecinie przy Pl. Żołnierza Polskiego 5 zaprasza zespoły i muzyków na Free Blues Riff Festival, 4 września o 18.00 w Free Blues Club. Wybrano pięć zespołów finałowych! Od połowy lipca do salonu Riff przy pl. Żołnierza Polskiego 5 w Szczecinie zgłaszały się (..)
[czytaj więcej]

Konkurs! Forum gitarowe rusza ponownie!
Forum dla gitarzystów Gitarzysci.pl rusza ponownie w nowej odsłonie. Mamy również dla was nowy konkurs, nagroda to szkoła gitarowa na DVD Artura Lesickiego! Czytaj szczegóły konkursu na forum
[czytaj więcej]

Dokument o Pearl Jam
Powracający Pearl Jam na swoim MySpace zamieścił wczoraj krótki film dokumentujący powstawanie albumu "Backspacer", który trafi do sprzedaży za nieco ponad miesiąc. Możemy się z niego dowiedzieć, co do powiedzenia o nowym albumie mają członkowie zespołu, a przy okazji posł (..)
[czytaj więcej]