• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wielki Śpiewnik Rockowy - Promocja
Zestaw promocyjny zawiera dwie części Wielkiego śpiewnika rockowego oraz śpiewnik zespołu Wilki w promocyjnej cenie. Zobacz promocję w Sklepmuzyczny24.com Wielki Śpiewnik Rockowy część 1 Śpiewnik zawierający wszystkie piosenki zamieszczone w poszczególnych częściach ˝Śpiewnika rocko (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - wrzesień-październik 2009
Wrześniowo-październikowym wydaniem magazynu TopGuitar chcieliśmy uhonorować Les Paula - legendarnego konstruktora, muzyka i czarującego człowieka. Tej niezapomnianej postaci i wielkiemu dziełu jego życia poświęciliśmy serię artykułów opublikowanych w dziale Coverstory. Bieżący numer (..)
[czytaj więcej]

Nowy Slayer
Żywa legenda metalu – Slayer – ogłosił tytuł i datę długo oczekiwanej, dziesiątej w karierze zespołu płyty studyjnej. Album ‘World Painted Blood’ trafi na półki sklepowe 2 listopada, a szczegóły dotyczące płyty (w tym tracklistę) trafiły już na w (..)
[czytaj więcej]

„Wojny Gitarowe” na Music Mediach
Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC zaprasza serdecznie do udziału w licznych prezentacjach które odbędą się podczas tegorocznych targów Music Media (Kraków, ul. Centralna 41 A) * 2.10 (piątek) godz. 13.00, duża scena Tomasz Grabowy prezentuje szkołę gry „Moja bas&oacut (..)
[czytaj więcej]

Brzmienie Way Huge
Dunlop umieścił na swojej stronie internetowej filmiki demonstracyjne nowych efektów Way Huge Electronics. Bohaterami krótkiej prezentacji audio-wizualnej są: distortion Fat Sandwich i fuzz Swollen Pickle, który jest reedycją oryginalnego efektu produkowanego w latach 90-tyc (..)
[czytaj więcej]

Eliminacje do Free Blues Riff Festival zakończone
Salon Riff w Szczecinie przy Pl. Żołnierza Polskiego 5 zaprasza zespoły i muzyków na Free Blues Riff Festival, 4 września o 18.00 w Free Blues Club. Wybrano pięć zespołów finałowych! Od połowy lipca do salonu Riff przy pl. Żołnierza Polskiego 5 w Szczecinie zgłaszały się (..)
[czytaj więcej]

Konkurs! Forum gitarowe rusza ponownie!
Forum dla gitarzystów Gitarzysci.pl rusza ponownie w nowej odsłonie. Mamy również dla was nowy konkurs, nagroda to szkoła gitarowa na DVD Artura Lesickiego! Czytaj szczegóły konkursu na forum
[czytaj więcej]

Dokument o Pearl Jam
Powracający Pearl Jam na swoim MySpace zamieścił wczoraj krótki film dokumentujący powstawanie albumu "Backspacer", który trafi do sprzedaży za nieco ponad miesiąc. Możemy się z niego dowiedzieć, co do powiedzenia o nowym albumie mają członkowie zespołu, a przy okazji posł (..)
[czytaj więcej]

Nowe gitary Mayonesa
Gitara Mayones Setius 7 GTM Mood to instrument bardzo nietypowy - gitara dla otwartych muzyków, którzy odważnie stawiają wysoko swoją niezależność oraz nie boją się bycia niekonwencjonalnym. Regius 6 FISHEYE to z kolei oryginalny... rybi design, który gra jak mało kt&oa (..)
[czytaj więcej]

Emerytura Briana Johnsona
Fani AC/DC będą niepocieszeni. Wokalsta grupy zaczyna poważnie myśleć o zakończeniu kariery. W ostatnim wywiadzie dla magazyny Classic Rock 61-letni wokalista przyznał, że zdaje sobie sprawę, iż dni jego kariery scenicznej są już policzone. Od razu uspokajamy fanów - nie nastąpi (..)
[czytaj więcej]

Konkurs zakończony. Gitara znalazła właściciela!
Zakończyliśmy kolejną edycję konkursu. Nowa gitara elektryczna i 2 szkoły gitarowe znalazła właściciela. Gratulujemy zwycięzcom. Osoby z miejsc 1-3 proszone są o przesłanie adresu, na który należy wysłać nagrodę - informacja musi być wysłana z adresu email zgłoszonego w seri (..)
[czytaj więcej]

Przedsmak festiwalu Woodstock 2009
Dziś, 27 lipca 2009 ma premierę płyta prezentująca najlepsze polskie zespoły, które wystartowały w eliminacjach do tej imprezy. Płyta nazywa się ”Przed Woodstockiem 2009” a jej sugerowana cena detaliczna to jedyne 17,99 PLN Oto co powiedział na temat tego wydawnictwa, or (..)
[czytaj więcej]

Rawa Blues Festival - znamy pełną listę gwiazd
Co roku do występu podczas Rawa Blues Festival, dyrektor imprezy - Irek Dudek - zaprasza do katowickiego Spodka absolutna czołówkę amerykańskiego i światowego bluesa. Potwierdzają to osiągnięcia gwiazd - występy na scenach całego globu, zwycięstwa w najbardziej prestiżowych plebis (..)
[czytaj więcej]