• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Eliminacje do Free Blues Riff Festival zakończone
Salon Riff w Szczecinie przy Pl. Żołnierza Polskiego 5 zaprasza zespoły i muzyków na Free Blues Riff Festival, 4 września o 18.00 w Free Blues Club. Wybrano pięć zespołów finałowych! Od połowy lipca do salonu Riff przy pl. Żołnierza Polskiego 5 w Szczecinie zgłaszały się (..)
[czytaj więcej]

Konkurs! Forum gitarowe rusza ponownie!
Forum dla gitarzystów Gitarzysci.pl rusza ponownie w nowej odsłonie. Mamy również dla was nowy konkurs, nagroda to szkoła gitarowa na DVD Artura Lesickiego! Czytaj szczegóły konkursu na forum
[czytaj więcej]

Dokument o Pearl Jam
Powracający Pearl Jam na swoim MySpace zamieścił wczoraj krótki film dokumentujący powstawanie albumu "Backspacer", który trafi do sprzedaży za nieco ponad miesiąc. Możemy się z niego dowiedzieć, co do powiedzenia o nowym albumie mają członkowie zespołu, a przy okazji posł (..)
[czytaj więcej]

Nowe gitary Mayonesa
Gitara Mayones Setius 7 GTM Mood to instrument bardzo nietypowy - gitara dla otwartych muzyków, którzy odważnie stawiają wysoko swoją niezależność oraz nie boją się bycia niekonwencjonalnym. Regius 6 FISHEYE to z kolei oryginalny... rybi design, który gra jak mało kt&oa (..)
[czytaj więcej]

Emerytura Briana Johnsona
Fani AC/DC będą niepocieszeni. Wokalsta grupy zaczyna poważnie myśleć o zakończeniu kariery. W ostatnim wywiadzie dla magazyny Classic Rock 61-letni wokalista przyznał, że zdaje sobie sprawę, iż dni jego kariery scenicznej są już policzone. Od razu uspokajamy fanów - nie nastąpi (..)
[czytaj więcej]

Konkurs zakończony. Gitara znalazła właściciela!
Zakończyliśmy kolejną edycję konkursu. Nowa gitara elektryczna i 2 szkoły gitarowe znalazła właściciela. Gratulujemy zwycięzcom. Osoby z miejsc 1-3 proszone są o przesłanie adresu, na który należy wysłać nagrodę - informacja musi być wysłana z adresu email zgłoszonego w seri (..)
[czytaj więcej]

Przedsmak festiwalu Woodstock 2009
Dziś, 27 lipca 2009 ma premierę płyta prezentująca najlepsze polskie zespoły, które wystartowały w eliminacjach do tej imprezy. Płyta nazywa się ”Przed Woodstockiem 2009” a jej sugerowana cena detaliczna to jedyne 17,99 PLN Oto co powiedział na temat tego wydawnictwa, or (..)
[czytaj więcej]

Rawa Blues Festival - znamy pełną listę gwiazd
Co roku do występu podczas Rawa Blues Festival, dyrektor imprezy - Irek Dudek - zaprasza do katowickiego Spodka absolutna czołówkę amerykańskiego i światowego bluesa. Potwierdzają to osiągnięcia gwiazd - występy na scenach całego globu, zwycięstwa w najbardziej prestiżowych plebis (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - lipiec/sierpień 2009
Na okładce wakacyjnego numeru TopGuitar Joe Satriani. W wywiadzie specjalnie dla TopGuitar ten wirtuoz gitary opowiada o nowym projekcie CHIKENFOOD. Gdy świat obiegły wieści o współpracy Sammy'ego Hagara z Joe Satrianim, Chadem Smithem i Michaelem Anthonym, nie brakło fanów rocka (..)
[czytaj więcej]

VI Międzynarodowy Kurs i Konkurs Gitarowy w Olsztynie
autor: TopGuitar W dniach 11-19 lipca 2009 w Olsztynie odbędzie sie VI Międzynarodowy Kurs i Konkurs Gitarowy. MKiKG to gwiazdy światowej gitarystyki, rewelacyjne koncerty, lekcje mistrzowskie i konkurs dla wszystkich. Ponad 100 gitarzystów z całego świata, wspaniała atmosfera, świato (..)
[czytaj więcej]

Naucz się improwizacji harmonicznej
Podręcznik skierowany zarówno do zaawansowanych jak i początkujących gitarzystów. Poza niezbędną teorią zawiera wiele praktycznych przykładów. Ich celem jest nie tylko zwiększenie sprawności manualnej grającego ale przede wszystkim rozszerzenie jego horyzontów h (..)
[czytaj więcej]

Solowy album Slash'a - najnowsze wieści
Jak wiadomo Slash intensywnie pracuje nad swoim nowym albumem. Jest szansa, że ujrzy on światło dzienne jeszcze w tym roku. Oto gorące informacje dotyczące tej płyty. Ostatnio na swoim profilu w Twitterze Slash przyznał, że w nagraniach weźmie udział jego stary znajomy z Guns'n'Roses, Stev (..)
[czytaj więcej]

Przegląd zespołów rockowych MOCNE UDERZENIE
Zapraszamy już po raz drugi na baranowski przegląd zespołów rockowych "Mocne Uderzenie". Dzięki przeglądowi możliwa jest promocja interesujących młodych artystów, konfrontacja i wymiana doświadczeń między muzykami, doskonalenie warsztatu instrumentalno - wokalnego, a także (..)
[czytaj więcej]