• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Konkurs zakończony. Gitara znalazła właściciela!
Zakończyliśmy kolejną edycję konkursu. Nowa gitara elektryczna i 2 szkoły gitarowe znalazła właściciela. Gratulujemy zwycięzcom. Osoby z miejsc 1-3 proszone są o przesłanie adresu, na który należy wysłać nagrodę - informacja musi być wysłana z adresu email zgłoszonego w seri (..)
[czytaj więcej]

Przedsmak festiwalu Woodstock 2009
Dziś, 27 lipca 2009 ma premierę płyta prezentująca najlepsze polskie zespoły, które wystartowały w eliminacjach do tej imprezy. Płyta nazywa się ”Przed Woodstockiem 2009” a jej sugerowana cena detaliczna to jedyne 17,99 PLN Oto co powiedział na temat tego wydawnictwa, or (..)
[czytaj więcej]

Rawa Blues Festival - znamy pełną listę gwiazd
Co roku do występu podczas Rawa Blues Festival, dyrektor imprezy - Irek Dudek - zaprasza do katowickiego Spodka absolutna czołówkę amerykańskiego i światowego bluesa. Potwierdzają to osiągnięcia gwiazd - występy na scenach całego globu, zwycięstwa w najbardziej prestiżowych plebis (..)
[czytaj więcej]

TopGuitar - lipiec/sierpień 2009
Na okładce wakacyjnego numeru TopGuitar Joe Satriani. W wywiadzie specjalnie dla TopGuitar ten wirtuoz gitary opowiada o nowym projekcie CHIKENFOOD. Gdy świat obiegły wieści o współpracy Sammy'ego Hagara z Joe Satrianim, Chadem Smithem i Michaelem Anthonym, nie brakło fanów rocka (..)
[czytaj więcej]

VI Międzynarodowy Kurs i Konkurs Gitarowy w Olsztynie
autor: TopGuitar W dniach 11-19 lipca 2009 w Olsztynie odbędzie sie VI Międzynarodowy Kurs i Konkurs Gitarowy. MKiKG to gwiazdy światowej gitarystyki, rewelacyjne koncerty, lekcje mistrzowskie i konkurs dla wszystkich. Ponad 100 gitarzystów z całego świata, wspaniała atmosfera, świato (..)
[czytaj więcej]

Naucz się improwizacji harmonicznej
Podręcznik skierowany zarówno do zaawansowanych jak i początkujących gitarzystów. Poza niezbędną teorią zawiera wiele praktycznych przykładów. Ich celem jest nie tylko zwiększenie sprawności manualnej grającego ale przede wszystkim rozszerzenie jego horyzontów h (..)
[czytaj więcej]

Solowy album Slash'a - najnowsze wieści
Jak wiadomo Slash intensywnie pracuje nad swoim nowym albumem. Jest szansa, że ujrzy on światło dzienne jeszcze w tym roku. Oto gorące informacje dotyczące tej płyty. Ostatnio na swoim profilu w Twitterze Slash przyznał, że w nagraniach weźmie udział jego stary znajomy z Guns'n'Roses, Stev (..)
[czytaj więcej]

Przegląd zespołów rockowych MOCNE UDERZENIE
Zapraszamy już po raz drugi na baranowski przegląd zespołów rockowych "Mocne Uderzenie". Dzięki przeglądowi możliwa jest promocja interesujących młodych artystów, konfrontacja i wymiana doświadczeń między muzykami, doskonalenie warsztatu instrumentalno - wokalnego, a także (..)
[czytaj więcej]

Skale modalne. Zobacz jakie to proste.
Książka Skale modalne zawiera minimum wiedzy potrzebnej do zrozumienia budowy skal modalnych i dużo porad praktycznych. Celem podręcznika jest przede wszystkim wyrobienie słuchu i muzycznej intuicji grającego. Poczucie charakteru każdej ze skal oraz zrozumienie zasad towarzyszącej im harmoni (..)
[czytaj więcej]

Motorhead na Hunterfest
Na szóstej edycji "Hunterfest", który odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2009 r., wystąpi Motorhead. Zespół zagra trzeciego dnia imprezy, czyli 25 lipca. "Hunterfest 2009" odbędzie się na Lotnisku w Szymanch k. Szczytna. Na dwóch dużych scenach wystąpi 30 artyst&oa (..)
[czytaj więcej]

World Painted Blood - opóźnienie!
Slayer potwierdził opóżnienie daty premiery nowego albumu. Zestaw zatytułowany "World Painted Blood" ukaże się pod koniec 2009 Slayer wszedł do studia w Południowej Kalifornii w październiku zeszłego roku. Muzycy nagrali wtedy trzy utwory, w tym Psycopathy Red, który był pier (..)
[czytaj więcej]

Soundgarden reunion?
Pogłoski o reaktywacji legendy stylu grunge nabierają realnych kształtów. Data 2010 zaczyna być realnym terminem ich powrotu na sceny! Wraz z rozwojem solowej kariery Chrisa Cornella i zaskakującą popularnością jego quasi hip-hopowego albumu "Scream", gasły nadzieje fanów na p (..)
[czytaj więcej]

Michael Jakson nieżyje
W wieku 50 lat zmarł król Pop'u, Michael Jackson. Nie udała się reanimacja wokalisty który po przewiezieniu do szpitala uniwersyteckiego w Los Angeles zmarł.
[czytaj więcej]