• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Solowy album Slash'a - najnowsze wieści
Jak wiadomo Slash intensywnie pracuje nad swoim nowym albumem. Jest szansa, że ujrzy on światło dzienne jeszcze w tym roku. Oto gorące informacje dotyczące tej płyty. Ostatnio na swoim profilu w Twitterze Slash przyznał, że w nagraniach weźmie udział jego stary znajomy z Guns'n'Roses, Stev (..)
[czytaj więcej]

Przegląd zespołów rockowych MOCNE UDERZENIE
Zapraszamy już po raz drugi na baranowski przegląd zespołów rockowych "Mocne Uderzenie". Dzięki przeglądowi możliwa jest promocja interesujących młodych artystów, konfrontacja i wymiana doświadczeń między muzykami, doskonalenie warsztatu instrumentalno - wokalnego, a także (..)
[czytaj więcej]

Skale modalne. Zobacz jakie to proste.
Książka Skale modalne zawiera minimum wiedzy potrzebnej do zrozumienia budowy skal modalnych i dużo porad praktycznych. Celem podręcznika jest przede wszystkim wyrobienie słuchu i muzycznej intuicji grającego. Poczucie charakteru każdej ze skal oraz zrozumienie zasad towarzyszącej im harmoni (..)
[czytaj więcej]

Motorhead na Hunterfest
Na szóstej edycji "Hunterfest", który odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2009 r., wystąpi Motorhead. Zespół zagra trzeciego dnia imprezy, czyli 25 lipca. "Hunterfest 2009" odbędzie się na Lotnisku w Szymanch k. Szczytna. Na dwóch dużych scenach wystąpi 30 artyst&oa (..)
[czytaj więcej]

World Painted Blood - opóźnienie!
Slayer potwierdził opóżnienie daty premiery nowego albumu. Zestaw zatytułowany "World Painted Blood" ukaże się pod koniec 2009 Slayer wszedł do studia w Południowej Kalifornii w październiku zeszłego roku. Muzycy nagrali wtedy trzy utwory, w tym Psycopathy Red, który był pier (..)
[czytaj więcej]

Soundgarden reunion?
Pogłoski o reaktywacji legendy stylu grunge nabierają realnych kształtów. Data 2010 zaczyna być realnym terminem ich powrotu na sceny! Wraz z rozwojem solowej kariery Chrisa Cornella i zaskakującą popularnością jego quasi hip-hopowego albumu "Scream", gasły nadzieje fanów na p (..)
[czytaj więcej]

Michael Jakson nieżyje
W wieku 50 lat zmarł król Pop'u, Michael Jackson. Nie udała się reanimacja wokalisty który po przewiezieniu do szpitala uniwersyteckiego w Los Angeles zmarł.
[czytaj więcej]

Vader zagra bez Blinded i Rootwater
Ostatnio zaszły zmiany w długo planowanej trasie zespołu Vader - dwa towarzyszące mu zespoły odmówiły wspólnej trasy Na stronie wytwórni Mystic Production pojawiło się oświadczenie zespołów Rootwater i Blindead, w którym muzycy informują o rezygnacji z u (..)
[czytaj więcej]

IX Festiwal muzyki metalowej S’thrash’ydło 2009
autor: TopGuitar W połowie lipca na Błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbędzie się kolejna edycja reaktywowanego w zeszłym roku festiwalu muzyki metalowej – S’THRASH’YDŁO 2009. Warto wspomnieć, że w latach świetności, fani ekstremalnej muzyki mogli zob (..)
[czytaj więcej]

Fendery Sonith Youth
autor: TopGuitar Thurston Moore i Lee Ronaldo przygotowali dla Fendera autorskie wersje gitary Jazzmaster. Dwóch gitarzystów uznanych w 2003 roku przez magazyn Rolling Stone za jednych ze stu najlepszych gitarzystów wszechczasów znacząco uprościli gitary Jazzmaster. Zo (..)
[czytaj więcej]

Znamy plan Suwałki Blues Festival 2009
Organizatorzy zadbali o to, by program Suwałki Blues Festival stał na wysokim poziomie artystycznym. Wydarzenie to ma szansę zaistnieć na mapie najważniejszych festiwali bluesowych w naszym kraju. Jak widać zaproszono najbardziej znanych i lubianych wykonawców bluesa z Polski i zagranic (..)
[czytaj więcej]

Line 6 + Planet Waves + iPhone
autor: TopGuitar Dobra wiadomość dla użytkowników produktów Line 6 i iPhone'a. Już wkrótce będą mogli pogłębić komunikację między sprzętem. Line 6 we wspólpracy z Planet Waves opracował MIDI Mobilizer i Rig Remote. Dzięki nim przy pomocy iPhone'a możliwa b (..)
[czytaj więcej]

Znamy zwycięzcę Guitar Idol 2009
Na ostatnim London Guitar Show 2009, które skończyło się w ostatni weekend, poznaliśmy laureata największych poszukiwań domorosłych gitarowych wymiataczy, zorganizowanych po raz kolejny przez portal Guitar Idol. Zwycięzcą został Jack Thammerat z Tajlandii wybrany jury, w któr (..)
[czytaj więcej]