• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

World Painted Blood - opóźnienie!
Slayer potwierdził opóżnienie daty premiery nowego albumu. Zestaw zatytułowany "World Painted Blood" ukaże się pod koniec 2009 Slayer wszedł do studia w Południowej Kalifornii w październiku zeszłego roku. Muzycy nagrali wtedy trzy utwory, w tym Psycopathy Red, który był pier (..)
[czytaj więcej]

Soundgarden reunion?
Pogłoski o reaktywacji legendy stylu grunge nabierają realnych kształtów. Data 2010 zaczyna być realnym terminem ich powrotu na sceny! Wraz z rozwojem solowej kariery Chrisa Cornella i zaskakującą popularnością jego quasi hip-hopowego albumu "Scream", gasły nadzieje fanów na p (..)
[czytaj więcej]

Michael Jakson nieżyje
W wieku 50 lat zmarł król Pop'u, Michael Jackson. Nie udała się reanimacja wokalisty który po przewiezieniu do szpitala uniwersyteckiego w Los Angeles zmarł.
[czytaj więcej]

Vader zagra bez Blinded i Rootwater
Ostatnio zaszły zmiany w długo planowanej trasie zespołu Vader - dwa towarzyszące mu zespoły odmówiły wspólnej trasy Na stronie wytwórni Mystic Production pojawiło się oświadczenie zespołów Rootwater i Blindead, w którym muzycy informują o rezygnacji z u (..)
[czytaj więcej]

IX Festiwal muzyki metalowej S’thrash’ydło 2009
autor: TopGuitar W połowie lipca na Błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbędzie się kolejna edycja reaktywowanego w zeszłym roku festiwalu muzyki metalowej – S’THRASH’YDŁO 2009. Warto wspomnieć, że w latach świetności, fani ekstremalnej muzyki mogli zob (..)
[czytaj więcej]

Fendery Sonith Youth
autor: TopGuitar Thurston Moore i Lee Ronaldo przygotowali dla Fendera autorskie wersje gitary Jazzmaster. Dwóch gitarzystów uznanych w 2003 roku przez magazyn Rolling Stone za jednych ze stu najlepszych gitarzystów wszechczasów znacząco uprościli gitary Jazzmaster. Zo (..)
[czytaj więcej]

Znamy plan Suwałki Blues Festival 2009
Organizatorzy zadbali o to, by program Suwałki Blues Festival stał na wysokim poziomie artystycznym. Wydarzenie to ma szansę zaistnieć na mapie najważniejszych festiwali bluesowych w naszym kraju. Jak widać zaproszono najbardziej znanych i lubianych wykonawców bluesa z Polski i zagranic (..)
[czytaj więcej]

Line 6 + Planet Waves + iPhone
autor: TopGuitar Dobra wiadomość dla użytkowników produktów Line 6 i iPhone'a. Już wkrótce będą mogli pogłębić komunikację między sprzętem. Line 6 we wspólpracy z Planet Waves opracował MIDI Mobilizer i Rig Remote. Dzięki nim przy pomocy iPhone'a możliwa b (..)
[czytaj więcej]

Znamy zwycięzcę Guitar Idol 2009
Na ostatnim London Guitar Show 2009, które skończyło się w ostatni weekend, poznaliśmy laureata największych poszukiwań domorosłych gitarowych wymiataczy, zorganizowanych po raz kolejny przez portal Guitar Idol. Zwycięzcą został Jack Thammerat z Tajlandii wybrany jury, w któr (..)
[czytaj więcej]

Księgarnia tylko dla gitarzystów!
Sklepmuzyczny24.com to ksiegarnia internetowa tylko dla gitarzystów. Znajdziesz tam wyselekcjonowane materiały i wydawnictwa największych polskich gitarzystów takich jak Leszek Cichoński, Krzysztof Błaś, Artur Lesicki i wielu innych. Zapraszamy do przeglądania oferty wydawnictw muzycznych. P (..)
[czytaj więcej]

Guitarnet.pl z licencją ZAIKS
Serwis Guitarnet.pl uzyskał licencję na publikację tekstów piosenek w Internecie od Stowarzyszenia ZAIKS. Wszystkie opracowania zawierające teksty piosenek zostały odblokowane i od dnia dzisiejszego Guitarnet.pl jest największym serwisem w polskim Internecie pod względem ilości udostępnian (..)
[czytaj więcej]

Nie będzie koncertu Depeche Mode
Agencja Live Nation poinformowała, iż nie udało się wyznaczyć nowego terminu koncertu Depeche Mode w Polsce. Pierwotnie zespół miał zagrać 23 maja 2009 r. w Warszawie na Stadionie Gwardii, jednak koncert został odwołany z powodu problemów zdrowotnych Dave'a Gahana. Po udanej (..)
[czytaj więcej]

GODIN 5th Avenue – klasyczna dusza
Zaprezentowana po raz pierwszy na targach NAMM 2008, gitara Godin 5th Avenue budzi ciągły zachwyt muzyków, słuchaczy i... dziennikarzy muzycznych. Podczas niedawnych targów MusikMesse, gitara otrzymała nominację do nagrody M.I.P.A. 2009. W tak prestiżowym konkursie, już sama nom (..)
[czytaj więcej]