• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Wygraj struny Martin Eric Clapton Choice!

Data dodania: 2008-08-02 / http://guitarnet.pl/

TopGuitar oraz Sklep Muzyczny Gama - dystrybutor marki Matrin - mają dla wszystkich fanów Erica Claptona ciekawą propozycję – dzięki lekturze magazynu TG można wygrać komplet strun do gitar akustycznych firmy Martin sygnowanych przez Erica Claptona - Clapton Choice.

Co oznacza określenie \'reptile\', które pojawia się w tytule jednego z albumów Erica?

Podpowiedzi szukaj w artykule Cover Story!

Odpowiedzi przysyłajcie na adres mailowy: konkurs@topguitar.pl do dnia 10 sierpnia 2008 roku - koniecznie z dopiskiem \"Struny Martin\", a także poniższym oświadczeniem:
\"Oświadczam, że wyrażam zgodę na publikację imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883)\".
www.gama.gda.pl
Przypominamy, że już 14 sierpnia w Gdyni na Skwerze Kościuszki wielki koncert Erica Claptona!
informacje o koncercie znajdziesz na stronie www.livenation.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]