Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Czwarta edycja festiwalu Solo życia

Data dodania: 2008-09-09 / http://guitarnet.pl/

Mietek Jurecki zainicjował oficjalnie czwartą część konkursową czwartej edycji festiwalu Solo życia!
Zapraszamy wszystkie muzykujące osoby do udziału w konkursie. Konkurs „Solo życia” polega na tym, aby z akompaniamentem nagranego przez Mietka Jureckiego podkładu muzycznego zagrać na dowolnym instrumencie wymyśloną przez siebie lub zaimprowizowaną partię solową. Podkład znajdziecie pod linkiem: www.topguitar.pl/download/pliki/solozycia2008.mp3 Uwaga! Zmieniła się jedna z zasad obowiązujących podczas konkursu. Aktualnie w konkursie mogą wziąć udział muzycy, którzy nie przekroczyli trzydziestego roku życia! Jak co roku przewidziano cenne nagrody muzyczne ufundowane między innymi przez dystrybutorów sprzętu muzycznego. Po ściągnięciu podkładu należy dograć do niego własne solo i wysłać płytę CD lub kasetę magnetofonową do dnia 10 lipca 2008 (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Polskie Radio Lublin ul. Obrońców Pokoju 2, 20-030 Lublin z dopiskiem „Solo życia”. W tym roku zrezygnowano z tonacji a-moll - gramy w g-moll. Oto powtarzający się dwa razy przebieg akordów w podkładzie konkursowym: /gm/BbC/gm/ BbF/ /gm/BbC/gm/ BbF/ /Eb/dm/cm/EbF/ /BbF/cmgm//BbF/cmgm/ /Eb/dm/cm/EbF/ /BbF/cmgm//BbF/cmEb/ Więcej na: www.jurecki.art.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]