• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Metallica Death Magnetic już w sklepach!

Data dodania: 2008-09-13 / http://guitarnet.pl/

autor: overkill.pl
 
Ta wiadomość, nie może być dla nikogo szokiem. Po pięciu latach po premierze kontrowersyjnego St.Anger pojawiło się w sklepach DEATH MAGNETIC. Mimo, że dla wielu fanów, materiał nie jest już świeży, a to za sprawą wycieku do sieci, wydarzenie przyciągnęło setki fanów do salonów muzycznych w całym kraju. Nie jest również tajemnicą, że album w wielu miejscach w Europie pojawił się na półkach dzień przed planowaną premierą, a więc 11 września. (Oficjalnie data nie mogła odbyć się tego dnia z uwagi na rocznicę ataków terrorystycznych). W dniu dzisiejszym salony Empik (oficjalny partner mission metallica) przeżyły swego rodzaju oblężenie, na każdym kroku można było spotkać ludzi z świeżą kopią albumu w dłoni. Dostępne w sklepach są wersje: -PL - najtańsza wersja, pozbawiona bogatej wkładki -Full - klasyczne wydanie w plastikowym pudełku - trudno jednak nazwać je w pełni klasycznym, pudełko otwiera się z boku, za pomocą swojego rodzaju przycisku, książeczka zostala wydrukowana w 'trójwymiarze', w środku znalazł się słynny grób, każda strona wkładki zawiera grafikę z wkomponowaną mogiłą -Digi - Wydanie podobnoe do powyższego, z tym, że podane w kartonowym pudełku, a więc tak zwanym digipacku -Vinyl - Zestaw wyjątkowych płyt analogowych, w cenie prawie 400 złotych. Autor powyższych słów nie odważył się na ten zakup, szczęśliwych posiadaczy prosimy o raport na e-mail z ewentualnymi zdjęciami i informacjami o zestawie
Death Magnetic sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, w Polsce sklepy zamówiły około 20 tysięcy sztuk albumu, co z góry zapewnia status diamentowej płyty Metallice. W Finlandii Death Magnetic uzyskało pierwszego dnia prawie trzykrotną platynę. O kolejnych sukcesach będziemy informować w najbliższym czasie.

"That Was Just Your Life"
"The End Of The Line"
"Broken, Beat & Scarred"
"The Day That Never Comes"
"All Nightmare Long"
"Cyanide"
"The Unforgiven III"
"The Judas Kiss"
"Suicide & Redemption"
"My Apocalypse"

--
Zapraszamy na strony zespołu METALLICA (http://guitarnet.pl/spiewnik_gitarowy/metallica/581) w serwisie Guitarnet.pl
Tabulatury i akordy do nowych piosenek z nowej płyty Death Magnetic!!

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]