• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

IV Ogólnopolski Festiwal Muzyczna Elsauria 2008

Data dodania: 2008-09-13 / http://guitarnet.pl/

Organizator Festiwalu Elsauria,Studio Agencji Koncertowej Elsauria w Warszawie
O FESTIWALU - REGULAMIN
Do 30 października 2008 czekamy na Wasze zgłoszenia.Festiwal Elsauria trwa trzy dni i składa się z konkursu zespołów rockowych oraz występów zaproszonychgości. W zmaganiach biorą udział zespoły, które nie posiadają profesjonalnej umowy z agencją bądźwydawnictwem.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie 3 demówek na adres festiwal@elsauria.pl bądźfestival@elsauria.pl w formacie mp3 w tym jeden polski przebój w nowej aranżacji. Utwory mogą byćnagrane na żywo, jak i kawałki nagrane w Studio.Piosenki prezentowane już na festiwalu muszą być własnegoautorstwa. Teksty przynosisz na festiwal. Wyślij do nas parę słów osobie informacje o zespole/wokaliście wraz ze zdjęciem doumieszczenia na www oraz kontaktem (telefonem i adresem -następnym razem wyślemy zaproszenie).
Opłata akredytacyjna dla uczestników konkursu wynosi 100zł (czytajpunkty poniżej). Jeżeli uczestnik występuje jednocześnie jako solista iczłonek zespołu wnosi tylko jedna opłatę.Spośród nadesłanychzgłoszeń, najciekawszezakwalifikowane zostaną do udziału w koncertach konkursowych.Jury oceniało będzie przede wszystkim oryginalność propozycji.Utwory zostaną przesłuchane przez Kapitułę, w skład, którejwchodzą m.in. Jacek KOJOT Kolankiewicz, Marlena Sawicz,Kamil Rolf. Piosenki zostaną ocenione w skali od 0 do 5, te któreuzyskają największą liczbę punktów przejdą do konkursóweliminacyjnych, które odbędą się na scenie "Projektu Elsauria" wClubie Radio Luxembourg w Warszawie.Najlepsze piosenki z każdego koncertu eliminacyjnego (wybrane przez Kapitulantów jak i publiczność)zostaną zakwalifikowane do finału, który odbędzie się 2 listopada 2008 w Warszawie w Clubie RadioLuxembourg. Występy młodych zespołów uświetni koncert gwiazdy...
Bilety dla publiczności na IV Festiwal Elsauria kosztują 100 zł (karnet dla 2 osób na trzy dni) oraz 35zł (jeden dzień-dwie osoby). Po 15 września za wejściówki trzeba będzie zapłacić kolejno 110 zł. oraz45zł
Bilety karnety 3 dniowe do kupieniaAllegro, eBay, Świstak i oczywiście w naszym firmowym sklepie www.muzyczneakcesoria.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]