• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

ŻADNYCH TAJEMNIC – ABSONIC zaprasza do Krakowa

Data dodania: 2008-09-23 / http://guitarnet.pl/

Wszystkich, którzy pod koniec września zamierzają odwiedzić nasz piękny Kraków, Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC zaprasza na prezentację publikacji muzycznych.
W dniach 25-27 września 2008. w godzinach 10:00 - 16:00 zapraszamy na premierę „Żadnych tajemnic”, pakietu do nauki gry na gitarze autorstwa Krzysztofa Błasia, która będzie miała miejsce na stoisku nr A10, firmy Kisielewski, na TARGACH MUZYCZNYCH MUSIC MEDIA w Krakowie (ul. Centralna 41A) 26 września o godzinie 14:00 zapraszamy na prezentację książki i spotkanie z autorem, które odbędzie się w Sali Seminarynej nr 1 targów Music Madia, (wstęp wolny). Zapraszamy także na prezentacje, które odbędą się w ramach NOWOHUCKIEJ JESIENI GITAROWEJ: 25 września 2008, godz. 10:30, przed wykładem Jorge Cardoso o muzyce Ameryki Południowej (Akademia Muzyczna w Krakowie, ul. Św. Tomasza 43 – wstęp wolny) 25 września 2008, godz. 18:30, przed koncertem Jorge Cardoso (Sala koncertowa Akademii Muzycznej w Krakowie, ul. Św. Tomasza 43) 26 września 2008, godz. 18:30, przed koncertem finałowym Roberto Aussela (Aula Akademii Muzycznej w Krakowie „Florianka”, ul. Basztowa 8)
Kliknij aby zobaczyć prezentację szkoły gitarowej!

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]