• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Konkurs - wyniki końcowe

Data dodania: 2008-10-02 / http://guitarnet.pl/

Jednogłośnym głosem jury zwycięzcą i właścicielem gitary T.Burton zostaje Dominika Solska. Gratulujemy!!! Już wkrótce zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach serwisu Guitarnet.pl jako kolejna lekcja Akademii Polskiego Rocka. Pozostałe prace będą musiały poczekać na publikacje kilka tygodni... Dziękujemy wszystkim uczestnikom i każdego prosimy o kontakt oraz przesłanie nam loginu w serwisie Guitarnet.pl. Wyróżnione prace autorów to:
1) Dominika Solska
2) robaczek (10000pkt)
3) Mateusz Rejnat (5000pkt)
4) Krzysztof Strycharz (5000pkt)
5) Kaska Wójcik (5000pkt)
6) Bartek B (5000pkt)
7) Adas (5000pkt)
8) Kacper Gontar (3000pkt)
9) Adam Jachocki (3000pkt)
10) Kojdek (3000pkt)
11) Atmato (3000pkt)
Dziękujemy i zapraszamy już wkrótce do nowego konkursu... Główna nagroda to nowa płyta Metallica "Death Magnetic"

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]