• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

BASS DAYS POLAND 2008

Data dodania: 2008-10-21 / http://guitarnet.pl/

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Czytelników na kolejne basowe wydarzenie pod patronatem TopGuitar, zorganizowane przez Bemowskie Centrum Kultury, we współpracy z Wojtkiem Pilichowskim.
BASS DAYS POLAND 2008 które odbędzie się w dniach 20-23 listopada 2008 na terenie Bemowskiego Centrum Kultury w Warszawie. Impreza będzie wspaniałą okazją do spotkania się z uznanymi muzykami, zapoznania z najnowszymi nowinkami technicznymi, przyjrzenia się z bliska wyjątkowym instrumentom oraz spróbowania swoich muzycznych sił w doborowym towarzystwie. Program BASS DAYS przewiduje między innymi warsztaty dla BASISTÓW i SEKCJI RYTMICZNEJ, koncerty i Basowe Jam Session oraz Targi Niskich Brzmień. ArtBem gościć będzie wspaniałych muzyków z kraju i zagranicy (Dominik Di Piazza!). Zgłoszenia do udziału w imprezie organizator przyjmuje od 8 września 2008 Po więcej informacji odsyłamy do strony internetowej BASS DAYS POLAND 2008 www.artbem.pl/old/bassdays oraz na legendarnym forum forum.woobiedoobie.com NIECH NISKIE BRZMIENIA BĘDĄ Z WAMI!

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]