• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Lars Urlich chce grać z Deep Purple!

Data dodania: 2009-01-07 / http://guitarnet.pl/

"If they need a drummer, David Coverdale has my number". Czyje to słowa i czego dotyczyły? Otóż - i to absolutna niespodzianka - powiedział to Lars Urlich w wywiadzie udzielonym magazynowi Classic Rock, na temat ewentualnej reaktywacji Deep Purple w składzie zwanym Mark III!
Wcześniej, w osobnych wywiadach na łamach tego pisma, filary purplowskiego Mark III - David Coverdale, Glen Hughes oraz Jon Lord przyznali, iż pod pewnymi warunkami mieli by wolę powrotu do stylistyki zespołu z lat '73 - '75. Wszyscy oni przyznali, że mają kontakt telefoniczny z "nieobliczalnym" Ritchie Blackmore'm, lecz na razie żadne decyznie nie zapadły. Classic Rock komentuje te deklaracje zaskakująco, gdyż twierdzi, że jedynym problemem może być... perkusista Ian Paice, dotychczas zawsze pierwszy w kolejnych odsłonach Deep Purple, tym razem jednak niechętny takiemu rozwojowi sytuacji! Obecnie jest on bowiem jedynym człowiekiem ze wspomnianego składu, który obecnie występuje w nieśmiertelnych Purplach. I tutaj na ratunek przybywa Lars Urlich, zdeklarowany fan Mark III, który otwarcie mówi "mam nadzieję, że pewnego dnia Metallica zrobi własną wersję piosenek ze Stormbringera (płyta Deep Purple z 1974 roku - przyp. red.), James Hetfield potrafi cudownie zaśpiewać Soliders of Fortune z tej płyty". I najważniejsze: "Wiem, że prowadzone są rozmowy między czwórką gości - Coverdale, Hughes, Lord oraz Blackmore, którzy nie uczestniczą w obecnej działalności Deep Purple. Oni po prostu potrzebują perkusisty a ja będę wolontariuszem dla tego pomysłu. Jeśli potrzebują perkusisty, David Coverdale ma mój numer!"
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]