• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

NAMM Show 2009

Data dodania: 2009-01-07 / http://guitarnet.pl/

Przypominamy, iż wielkimi krokami zbliża się największa muzyczno-wystawiennicza impreza globu - NAMM Show 2009
NAMM Show uważana jest za największą targową imprezę muzyczną na świecie. Na początku każdego roku jest ona organizowana w kalifornijskim Anaheim (Anaheim Convention Center) przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Produktów Muzycznych, które wyewoluowało z National Association of Music Merchants (stąd akronim NAMM). Ostatnio (w 2008 roku) na targach obecnych było 1560 wystawców i rekordowa liczba ponad 88100 odwiedzających. Całość NAMM Show nie jest jednak otwarta dla ogółu, tylko dla zaproszonych przedstawicieli showbusinessu oraz branży muzycznej. Mimo tego jest to najlepsze miejsce by poczuć puls i dynamikę przemysłu muzycznego, spotkać jego wielkie postacie oraz (to zachęta dla wystawców) mieć swój udział rocznej globalnej produkcji muzycznej, której wartość to w przybliżeniu 17 miliardów dolarów! W tym roku targi odbędą się w dniach 15 – 18 styczeń 2009 i oczywiście nie zabraknie na nich przedstawicieli Magazynu Muzyków TopGuitar! Więcej na stronie: www.thenammshow.com

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]