• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Gibson Nikki Sixx Signature Thunderbird IV

Data dodania: 2009-01-07 / http://guitarnet.pl/

Pierwszym efektem współpracy pomiędzy Nikkim Sixx'em, znanym jednakowo mocno ze swej gry w Motley Crue i swojej miłości do Gibsona, był Gibson Blackbird, wydany prawie dekadę temu. Bas bez trudu zyskał sobie rzeszę fanów, zarówno wśród muzyków jak i słuchaczy.
Teraz, wraz z Nikki Sixx Thunderbird IV, Gibson wkracza o poziom wyżej. Podobnie jak wszystkie Thunderbirdy od 1963r. sygnatura Nikkiego posiada gryf wklejany przez cały korpus - synonim siły i niezawodności. Wykonany z mahoniu i orzecha - osobisty wybór basisty Motley Crue - uskrzydlony wzorzystym klonem AA instrument został wykończony w kolorze Satin Black Cherry i ozdobiony autografem Nikkiego Sixxa. Charakterystyczne markery X umieszczone zostały na płytce ochronnej i na hebanowej podstrunnicy gryfu, o tradycyjnym, zaokrąglonym profilu. Ceramiczne humbuckery -nowej konstrukcji - Gibson TB dostarczą potęgi basowych brzmień, rodem z najlepszych płyt Nikkiego Sixxa. Więcej o produkcie można dowiedzieć się na stronie: www.lauda-audio.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]