• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Zagraj z Deep Purple!

Data dodania: 2009-01-18 / http://guitarnet.pl/

autor: TopGuitar
DEEP PURPLE jednak zagrają na tegorocznym Gitarowym Rekordzie Guinessa!!!
Wczoraj w trójkowej audycji Polskiego Radia Leszek Cichoński potwierdził, że we Wrocławiu 1 maja pojawią się klasycy rocka, czyli wspomniani już DEEP PURPLE! Rozmowy już były prowadzone, jeszcze tylko musi być podpisana umowa. Wtedy śmiało bedziemy mogli powiedzieć, że rekordziści zagrają z nimi "Smoke on the water". To jeden z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych riffów w rockowym kanonie. Ta informacja już wstrząsnęła fanami rocka i gitary, oraz wzbudziła spore zainteresowanie ludzi, którzy chcą wziąć udział w kolejnym Gitarowym Rekordzie Guinnesa 1 maja A.D.2009. Mamy nadzieję, że ta nieoficjalna jeszcze wiadomość stanie się już wkrótce faktem. Zupełnie przy okazji spróbujemy pobić utracony na rzecz Amerykanów nasz rekord (w USA zagrało jedynie 102 gitarzystów więcej!!!). Kto żyw niech przybywa więc na rynek do Wrocławia 1 maja. Damy radę!!!

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]