• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

U2 w Polsce!

Data dodania: 2009-03-15 / http://guitarnet.pl/

Marzenie wielu polskich fanów U2 spełniło się!
6 sierpnia, na Stadionie Śląskim wystapi grupa U2. Już 10 lipca rozpoczną się prace związane z przygotowaniem obiektu do koncertu. Na płycie stadionu ustawiona zostanie okragła scena, która będzie mogła otoczyć publiczność. Kształt sceny wynika z nazwy trasy koncertowej - "U2360° Tour". Oczekuje się około 70 tys. publiczności.
Światowa trasa promująca dwunasty krążek U2 "No Line On The Horizon" rozpocznie sie 30 czerwca w Barcelonie. Przebiegać będzie m.in. przez Paryż, Berlin, Amsterdam, Dublin, Londyn i Chorzów. - To muzycy zabiegali, żeby ich koncert odbył się na Stadionie Ślaskim - stwierdziła Marta Wnuczynska z Live Nation, organizatora trasy U2. Chorzowski stadion urzekł Bono i spółke happeningiem, który przygotowali dla nich polscy fani 5 lipca 2005 r. Podczas wykonania "New Year's Day" - zainspirowanej internowaniem Lecha Wałesy - fani podziekowali tworzac z białych i czerwonych koszulek polska flage. Perkusista Lawrence Joseph Mullen Jr. uznał to za najbardziej wzruszajace wydarzenie w historii wystepów grupy. W Europie zespół zostaje do 22 sierpnia. Potem grupa rusza za ocean, do Stanów Zjednoczonych. www.u2.com www.livenation.pl
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]