• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nowe DVD Steve'a Vaia

Data dodania: 2009-03-25 / http://guitarnet.pl/

Należąca do Steve'a Vaia wytwórnia Favored Nations zapowiada kolejne DVD wybitnego gitarzysty. Wydawnictwo będzie się składać z dwóch dysków i ukaże się w lipcu.
DVD otrzymało tytuł "Where The Wild Things Are", zaś datę jego premiery wyznaczono na 21 lipca. W Polsce za dystrybucję materiału odpowiadać będzie Wydawnictwo "Rock-Serwis". Na dwóch dyskach DVD zapisano koncert Steve'a z 19 września 2007 roku, który były częścią trasy "Sound Theories". W dodatkach znajdą się dodatkowe materiały audiowizualne, zaś w książeczce będzie można obejrzeć wiele niepublikowanych wcześniej zdjęć Vaia. Favored Nations przygotuje również specjalną, limitowaną edycję "Where The Wild Things Are", na którą złożą się 2 DVD, wersja blu-ray oraz koncertowa płyta CD. Ta wersja ma trafić do sprzedaży pod koniec 2009 roku. Z innych doniesień dotyczących Steve'a Vaia warto wspomnieć, że artysta znalazł się na okładce ostatniego wydania magazynu "Guitar World". Stało się tak z okazji jubileuszu 25-lecia premiery solowego debiutu gitarzysty, płyty "Flex-Able". Za: www.gery.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]