• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

BassDays Poland 2009 - znamy już termin!

Data dodania: 2009-03-25 / http://guitarnet.pl/

Za oknami śnieg, a my już myślimy o tegorocznej edycji BassDays Poland 2009, która odbędzie się w dniach 19 - 20 czerwca (piątek - sobota)
W tym roku sobotnie Targi Niskich Brzmień wzbogacone zostaną o wystawę instrumentów perkusyjnych. W dwóch zamkniętych salach oraz na stoiskach wystawy głównej perkusiści będą mogli zobaczyć co nowego przygotowali dla nich producenci perkusjonaliów. Część pokazów oraz warsztatów z sali koncertowej przeniesiona została także bezpośrednio na stoiska. Formuła warsztatów DassDays Poland 2009 Rok 2009 to kontynuacja warsztatów dla wszystkich instrumentalistów. Zajęcia dla basistów, gitarzystów oraz perkusistów poprowadzą zaproszeni wykładowcy oraz znani endorserzy. Po raz pierwszy przewidziane się również zajęcia dla wokalistów. W klasie wokalu zajęcia poprowadzi Anna Serafinska. Strona interentowa Zapraszamy na stronę internetową, na której w miarę upływu czasu pojawiać się będą aktualne informacje o przygotowaniach i udziale kolejnych artystów oraz wystawców. www.artbem.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]