• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

40-lecie legendarnego Woodstock Festival

Data dodania: 2009-04-01 / http://guitarnet.pl/

40 lat temy rodzice i dziadkowie naszych amerykańskich rówieśników bawili się na festiwalu, który stał się symbolem zarówno dzieci kwiatów jaki rychłego upadku tej idealizowanej subkultury.
"For a Green World" - pod takim hasłem świętować będziemy 40. rocznicę festiwalu Woodstock na darmowych koncertach w Nowym Jorku i Berlinie. Organizatorem imprezy będzie Michael Lang, twórca pierwszego festiwalu Woodstock. Lang chce zaprosić jak najwięcej artystów, których można było usłyszeć w 1969 r. na farmie Maxa Yasgura, m.in. Grateful Dead, The Who czy Santanę. Koncerty w Nowym Jorku mają się odbyć 15 i 16 sierpnia 2009 r., nie znamy jeszcze dokładnego miejsca, natomiast w Berlinie 22 i 23 sierpnia na lotnisku Tempelhof. Nie zapominajmy jednak o naszym rodzimym "Przystanku Woodstock", który odbędzie się w dniach 31.07 - 2.08.2009 r. Jak napisal Jurek Owsiak na oficjalnej stronie "Przystanku", prace nad 15. odsłoną tej imprezy oficjalnie ruszyły pełną parą. Owsiak nadmienił, że chciałby połączyć siły z Langiem i doczepić do wielkiej reaktywacji Woodstocka nasz woodstockowy przystanek w Kostrzynie nad Odrą, jak również zachęca wszystkich zainteresowanych do współpracy nad organizacją tego drugiego. Za: www.rockmetal.pl
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]