• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Znamy przyczynę śmierci Olassa, gitarzysty Acid Drinkers

Data dodania: 2009-04-08 / http://guitarnet.pl/

Umorzono śledztwo w sprawie śmierci Aleksandra "Olassa" Mendyka, gitarzysty Acid Drinkers. Jak ustaliła prokuratura, muzyk zmarł z przyczyn naturalnych - powodem była "ostra niewydolność" krążenia.
autor: Topguitar.pl
Olass zmarł w nocy 30 listopada 2008 r., po koncercie w krakowskim klubie "Loch Ness". Rano następnego dnia koledzy z zespołu znaleźli go martwego w pokoju hotelowym. Biegli sądowi jako przyczynę śmierci wykluczyli uraz mechaniczny, negatywne wyniki dały też badania toksykologiczno-chemiczne. Rzecznik krakowskiej prokuratury, Bogusława Marcinkowska, poinformowała: "W ocenie biegłego współwystępowanie czynników m.in. obciążenie układu krążenia długotrwałym wysiłkiem fizycznym dało podstawę do przyjęcia, iż przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowa spowodowana zaburzeniami rytmu serca."

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]