• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

FARBA zapowiada kolejny sezon koncertowy

Data dodania: 2009-05-06 / http://guitarnet.pl/

Niedawno newsowe serwisy muzyczne obiegła informacja o zmianie składu zespołu z Trójmiasta. FARBA rozstała się bowiem z klawiszowcem Adamem Drywą i od razu wzięła się do pracy nad demo trzeciej płyty. Wiemy bezpośrednio od zespołu, iż prace w zasadzie są już ukończone, materiał jest zarejestrowany, zmiksowany i po masteringu. Trwają negocjacje z kilkoma potencjalnymi wydawcami. Swoją drogą nastały ciekawe czasy - kiedyś „demówki” nagrywano w piwnicach lub w warunkach, które najlepiej określa przymiotnik „partyzanckie”... Dziś to często pełnowartościowy materiał, nagrywany w studio przez najlepszych realizatorów. Nie wiadomo jeszcze, czy na koncertach będzie można usłyszeć inne nowe utwory, oprócz wykonywanej już singlowej kompozycji „Kochaj Mnie”, ale znamy za to wstępny grafik koncertowy FARBY na najbliższe dwa miesiące: 3 Maj - Świnoujście 9 Maj - Połaniec 12 Maj - Bydgoszcz 30 Maj - Lewin Brzeski 14 Czerwiec - Rakowiec 26 Czerwiec - Odolanów 28 Czerwiec - Oleszyce Strona zespołu: www.zespolfarba.com Profil zespołu na MySpace: www.myspace.com/farbaband

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]