• 7 godzin video

    Teraz tylko
    47,00 zł

    Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Nagie ścieżki Steve Vaia

Data dodania: 2009-05-31 / http://guitarnet.pl/

Ważna informacja dla wszystkich shredderów, którzy do tej pory nie mieli okazji trenować solówek i riffów na prawdziwych trackach samego Mistrza.
Steve Vai zrealizował właśnie swój pomysł na to, jak ulżyć adeptom gitarowego fachu w zgłebianiu jego warsztatu. "Naked Tracks" to studyjne, płytowe nagrania Vaia, bez... gitary prowadzącej. Do tej pory były one dostepne tylko jako "download" na jego stronie www.vai.com, bądź też jako kontent mobilny iTunes. To wyjątkowe narzędzie do ćwiczeń i zabawy będzie teraz dostępne w formie pięciu płyt, których tytułów nie trzeba dodatkowo reklamować: Passion And Warfare Sex & Religion Alien Love Secrets Fire Garden The Ultra Zone Alive In An Ultra World Real Illusions: Reflections Jak twierdzi wydawca, całość będzie absolutnie wyjatkowa, zarówno jeśli chodzi o jakość jak i treść. W informacji, która dotarła do naszej redakcji płyty określono mianem "special limited edition digi-pack box set"... Sam Steve Vai tak mówi o tym pomyśle - "W ciągu tych lat, kiedy tylko zabierałem się za mixowanie moich nagrań, zazwyczaj robiłem dodatkowe, specyficzne mixy utworów nie zawierające gitary prowadzącej. Umożliwiało mi to grę razem z tymi nagraniami i loopowanie ich by pojamować z samym sobą. Już wówczas pomyślałem, że może inni też by tak chcieli..." Co pomyślal to zrealizował - i bardzo dobrze! Oczywiście można do tego pobrać nuty, transkrypcje i tabulatury ze strony www.vai.com/nakedtracks Więcej info: www.vai.com / Autor: topguitar.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]