• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

IX Festiwal muzyki metalowej S’thrash’ydło 2009

Data dodania: 2009-06-23 / http://guitarnet.pl/

autor: TopGuitar
W połowie lipca na Błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbędzie się kolejna edycja reaktywowanego w zeszłym roku festiwalu muzyki metalowej – S’THRASH’YDŁO 2009. Warto wspomnieć, że w latach świetności, fani ekstremalnej muzyki mogli zobaczyć w Ciechanowie takie gwiazdy jak: GORE, MASSACRA, MORGOTH, ASPHYX, SAMAEL, VADER, KAT czy też w roku ubiegłym kwasożłopów z ACID DRINKERS.
Na festiwalu tak jak w poprzednim roku zaprezentuje się dziesięć zespołów. Nie zabraknie oczywiście polskich gwiazd. Swój udział już potwierdzili czołowi przedstawiciele death i grind metalu, VIRGIN SNATCH i DEAD INFECTION. Przewidywana jest również niespodzianka z Niemiec, zespół prezentujący old schoolową mieszankę thrash i death metalu w stylu starych mistrzów na czele z Morgoth, Protector czy Massacra. Festiwalowi towarzyszyć będą również różnorodne imprezy dodatkowe skierowane głównie do fanów muzyki metalowej oraz zlotów motocyklowych. Więcej informacji niebawem na stronach internetowych organizatorów. Zlot motocyklowy Odwiedzający festiwal S’thrash’ydło 2009 mogą również odwiedzić trzydniowy zlot motocyklowy! Głównym organizatorem imprezy jest klub motocyklowy OutlawsMC i Stowarzyszenie Psychoart. Zlot obfituje w szereg imprez otwartych, dwa koncerty i konkursy z nagrodami a także wspólny wyjazd i zwiedzanie okolicznych zabytków kultury dla zainteresowanych motocyklistów. Możliwość skorzystania z pola namiotowego dla uczestników festiwalu na terenie zlotu. Organizator Festiwalu: Stowarzyszenie Psychoart przy wsparciu Urzędu Miasta Ciechanów Organizatorzy Zlotu: Outlaws MC Poland i Stowarzyszenie Psychoart Kontakt: Stowarzyszenie Psychoart 06-400 Ciechanów ul. Bojanowskiego 6 m9 www.sthrashydlo.pl www.psychozine.eu www.outlawsmc.pl PROGRAM IMPREZ Piątek, 17 lipca 2009 16.00-18.00 – oficjalne otwarcie zlotu motocyklowego 20.00-24.00 – konkursy, koncert Sobota, 18 lipca 2009 10.00-12.00 – konkursy i zabawy z nagrodami dla uczestników zlotu motocyklowego 12.00-16.00 – wycieczka motocyklowa ok. 100km wokół Ciechanowa. 15.00-01.00 – koncert główny festiwalu S’THRASH’YDŁO Niedziela, 19 lipca 2009 12.00 – zakończenie zlotu motocyklowego *Godziny i rodzaje imprez mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie.

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]