• 192 stron A4 plus 3 x CD

    Teraz tylko
    94,00 zł

    Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

Motorhead na Hunterfest

Data dodania: 2009-07-04 / http://topguitar.pl

Na szóstej edycji "Hunterfest", który odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2009 r., wystąpi Motorhead. Zespół zagra trzeciego dnia imprezy, czyli 25 lipca.
"Hunterfest 2009" odbędzie się na Lotnisku w Szymanch k. Szczytna. Na dwóch dużych scenach wystąpi 30 artystów, wśród nich Motorhead, Machine Head, Tarja Turunen (znana z Nightwish), Vader, Acid Drinkers, Flapjack, Lipali, Orbita Wiru, Votum oraz gospodarz imprezy - Hunter. Każdego dnia wystąpi po 6 młodych zespołów, wybranych z nadesłanych do organizatorów zgłoszeń. Dodatkowo będzie można pobawić się w namiocie DJ oraz poszaleć w Extreme Zone. Dostępne będą stoiska z gadżetami, koszulkami, bluzami i płytami występujących zespołów. Ponadto dla uczestników będzie dostępne bezpłatne pole namiotowe oraz płatny parking dla samochodów i motocykli. Piesi uczestnicy imprezy będą mogli dojechać ze stacji PKP i PKS w Szczytnie specjalnymi autobusami. Do 30 czerwca 2009 r. karnety dostępne są w cenie 200 zł. Od 1 lipca cena 3-dniowego karnetu wynosić będzie 240 zł. Szczegóły zakupu na www.hunterfest.pl. Każdy, kto chce obniżyć cenę karnetu, może to uczynić zakupując najnowsza płytę Huntera, "HellWood", do której dołączono kupon rabatowy. www.hunterfest.pl
 

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]