• 2 płyty DVD

    Teraz tylko
    40,00 zł

    Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
Wykonawcy:   A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż 1-9
Guitarnet.pl - Ze świata muzyki

TopGuitar - lipiec/sierpień 2009

Data dodania: 2009-07-18 / http://guitarnet.pl/

Na okładce wakacyjnego numeru TopGuitar Joe Satriani. W wywiadzie specjalnie dla TopGuitar ten wirtuoz gitary opowiada o nowym projekcie CHIKENFOOD. Gdy świat obiegły wieści o współpracy Sammy'ego Hagara z Joe Satrianim, Chadem Smithem i Michaelem Anthonym, nie brakło fanów rocka gotowych obwołać tę formację mianem supergrupy. Choć muzycy odżegnują się od tego określenia, to zejście się muzycznych osobowości takiego formatu narobiło dużo szumu, tym bardziej że weteranów amerykańskiej sceny rockowej przez ostatnie lata nie było stać na takie porywy – częściej słyszymy o reaktywacjach niż nowych zespołach.W numerze także specjalnie dla TG wywiady udzielają tacy gitarzyści jak: Mike Stern, Vinnie Moore, Steve Howe czy Adam Palma.Jak na wakacje przystało w TopGuitar nie mogło zabraknąć corocznego konkursu "Wakacje z TopGuitar". Jak co roku czekamy na Wasze zdjęcia, które nagrodzimy prezentami.W numerze oferujemy Wam także kolejne testy produktów. Dodatkowo na prośbę naszych czytelników od numeru wakacyjnego prócz standardowych testów publikujemy mini testy.http://topguitar.pl

Zobacz pozostałe newsy

Ranking sklepów muzycznych
Zanim zrobisz zkaupy w sklepie muzycznym, sprawdź jego ranking i opinie innych klientów, może zaoszczedzić ci to sporo czasu i problemów z nierzetelnym sklepem. Zobacz Ranking Sklepów Muzycznych czyli najlepsze sklepy muzyczne
[czytaj więcej]

Wszystkich początkujących i zaawansowanych gitarzystów zapraszamy na bezpłatne warsztaty gitarowe!
Weź ze sobą gitarę i przyjedź na warsztaty, które poprowadzą znakomici gitarzyści! Dodatkowo na miejscu możesz uzyskać 10% zniżkę na zakup sprzętu gitarowego marek: Laney, Aguilar, IK Multimedia, Vintage, Rotosound, BluGuitar i L.R. Baggs! W PROGRAMIE:1. Warsztaty gitarowe poprowad (..)
[czytaj więcej]

Pierwsza gitara?
Wiadomo, „pierwsza gitara jest jak pierwsza miłość – rzadko jest idealna, ale to właśnie ona kształtuje to, jak będziemy kochać później, a jako wspomnienie pozostaje z nami już na całe życie”. Taaaak. Prawdy życiowe na początek poradnika gitarowego to prawie (..)
[czytaj więcej]

Nowości z serii RockStand na zimowym NAMM Show 2017
Na zimowym NAMM Show 2017 nasza marka RockStand zaprezentuje eleganckie, wykonane z litego drewna statywy do instrumentów (zarówno elektrycznych jak i akustycznych). Sprawdź wszystkie produkty marki RockStand przy stoisku Framus & Warwick w HOLU C #4576 podczas zimowych targów (..)
[czytaj więcej]

Vintage: Dobra strona gitar
Gitary Vintage znane są z dobrej jakości podbudowanej osprzętem Trevora Wilkinsona, oferowanej w przystępnej cenie. Ich klasę docenił choćby Midge Ure, lider zespołu Ultravox. Basówkę Vintage ma Krzysztof Ścierański. Gitarę Vintage kupisz w każdym dobrym sklepie muzycznym, a ter (..)
[czytaj więcej]